هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 01:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 بهمن 1402 ساعت 01:20
جمعه 27 بهمن 1402 00:58 ساعت
2024-2-16 01:20:03
شناسه خبر : 375629
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی به تامین نیازهای غذایی مردم توجه دارد و ۲۲ میلیون نفر از این طرح استفاده می کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی به تامین نیازهای غذایی مردم توجه دارد و ۲۲ میلیون نفر از این طرح استفاده می کنند.
گروه اقتصاد-رجانیوز: سید صولت مرتضوی پیش از ظهر پنجشنبه در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: در دولت سیزدهم سالانه یک میلیون شغل ایجاد شده است.
 
به گزارش رجانیوز، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: گسترش رفاه اجتماعی از اولویت‌های کاری دولت است و دولت سیزدهم در این زمینه طرح‌های زیادی داشته است.
 
وی بیان کرد: در دوره جدید بیمه شدگان رشد زیادی داشتیم و در حال حاضر ۵ صندوق بازنشستگی و بیمه‌ای زیر نظر وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت دارند که بیش از ۷ میلیون بازنشسته تحت پوشش حمایتی هستند.
 
مرتضوی اضافه کرد: در حال حاضر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر هستند.
 
وی گفت: تنوع خوبی در صندوق‌های بیمه‌ای کشور وجود دارد و امروز در حدود ۱۰۰ درصد اقشار مختلف از بیمه پایه برخوردار هستند و از مزایا و خدمات آن بهره مند هستند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: بیمه شدگان تأمین اجتماعی اگر به مراکز درمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی مراجعه کنند تا ۹۰ درصد و در صورت مراجعه به مراکز درمانی بخش خصوصی تا ۷۰ درصد خدمات را رایگان دریافت خواهند کرد.
 
وی افزود: سالانه بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد تومان برای منم به بیمه تکمیلی بازنشستگان هزینه می‌شود.
 
مرتضوی با اشاره به طرح توزیع کالابرگ الکترونیکی خدمات گفت: این طرح به تأمین نیازهای غذایی مردم توجه دارد و برای افراد بر اساس دهکی که در آن قرار دارند اعتباری جهت خرید ۱۱ قلم کالا اختصاص می‌یابد و ۲۲ میلیون نفر از این طرح استفاده می‌کنند.
 
انتهای پیام/