هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 01:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 بهمن 1402 ساعت 01:00
جمعه 27 بهمن 1402 00:58 ساعت
2024-2-16 01:00:55
شناسه خبر : 375623
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون شش میلیون خانوار در کشور تحت پوشش اینترنت پرسرعت و فیبر نوری هستند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون شش میلیون خانوار در کشور تحت پوشش اینترنت پرسرعت و فیبر نوری هستند.
گروه اقتصاد-رجانیوز: عیسی زارع پور پیش ازظهر پنجشنبه در بهره‌برداری پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها و افتتاح سایت‌های روستایی با بیان اینکه پروژه ۱۰ ساله را می‌خواهیم سه ساله انجام دهیم، گفت: برای اجرای پروژه ۱۰ اپراتور را مجوز دادیم و به مازندران پنج اپراتور تخصیص یافته است.
 
وی با عنوان اینکه تلاش می‌کنیم در پایان دولت امکان ۵g را در همه شهرها فراهم کنیم، گفت: باید مردم به سمت سرویس‌های پرسرعت بروند.
 
وی با بیان اینکه تا پایان برنامه هفتم توسعه تمامی ساختمان‌ها باید به اینترنت پرسرعت مجهز شوند، از پنج اپراتور فعال در استان خواست تا با یکدیگر رفاقت داشته باشند و منجر به ارائه سرویس مطلوب به مردم شود، گفت: در حال حاضر فناوری اینترنت پرسرعت برای بیش از شش میلیون خانوار فراهم شده است.
 
وی با اظهار اینکه تا پایان فعالیت دولت این امکان برای همه مردم و خانه فعال می‌شود، گفت: ظرفیت استان مازندران بالا است و اینترنت پرسرعت در هشت شهر استان برقرار شد و طرح در هشت شهر نیز در دست اقدام است.
 
وزیر ارتباطات با بیان اینکه روستاهای مازندران در اتصال به اینترنت پرسرعت پیشتاز است، گفت: امیدواریم این طرح در سایر روستا نیز انجام شود.
 
انتهای پیام/