هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 08:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 بهمن 1402 ساعت 00:57
جمعه 27 بهمن 1402 00:40 ساعت
2024-2-16 00:57:21
شناسه خبر : 375621
سازمان خصوصی سازی کشور با وجود اعلام وزارت ورزش و جوانان انتصاب دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را غیر قانونی تلقی می کند.
سازمان خصوصی سازی کشور با وجود اعلام وزارت ورزش و جوانان انتصاب دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را غیر قانونی تلقی می کند.
گروه ورزش-رجانیوز: مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس در حالی سه شنبه هفته گذشته برگزار شد که علاوه بر بررسی صورت‌های مالی در خصوص اعضای جدید نیز تصمیم‌گیری شد. با اعلام سیدمحمدشروین اسبقیان معاون وزیر ورزش و جوانان ابراهیم شکوری و حسن طباطبایی به عنوان اعضای جدید به هیأت مدیره اضافه شدند تا همراه با حسین شهریاری، مجید پوراحمدی و محمد دلبری روی امور اجرایی رضا درویش مدیرعامل باشگاه نظارت کنند.
 
به گزارش رجانیوز، با این حال سازمان خصوصی سازی کشور هرگونه تغییر و تحول در هیأت مدیره باشگاه را غیر قانونی دانست و مصوبات مالی را که به امضای سازمان خصوصی سازی و اعضای حاضر در مجمع رسیده بود قانونی توصیف کرد.
 
موضوعی که نمایندگان سازمان خصوصی سازی پس از جلسه مجمع نیز به گوش رضا درویش و حسین شهریاری رئیس هیأت مدیره رسانده‌اند و امضای آنها در مصوبات هیأت مدیره را به دلیل حضور نماد پرسپولیس در تالار فرابورس غیر قانونی عنوان کرده‌اند.
 
این در حالی است که وزارت ورزش معتقد است انتخاب اعضای هیأت مدیره ربطی به سازمان خصوصی سازی ندارد و آنها طبق مصوبات قانونی نسبت به انتخاب شکوری و طباطبایی اقدام کرده‌اند.
 
حال باید دید آیا دو عضو جدید در جلسه دوشنبه هفته آینده پرسپولیس شرکت خواهند کرد و امضای انها سند قانونی خواهد بود یا رضا درویش مدیرعامل باشگاه خواهان تاییدیه آنها از سوی سازمان خصوصی سازی خواهد بود تا مشکل قانونی برای اجرای مصوبات به وجود نیاید.
 
انتهای پیام/