هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 بهمن 1402 ساعت 00:46
جمعه 27 بهمن 1402 00:40 ساعت
2024-2-16 00:46:52
شناسه خبر : 375615
معاون امور مجلس رییس جمهور از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲ میلیون مسکن در کشور خبر داد.
معاون امور مجلس رییس جمهور از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲ میلیون مسکن در کشور خبر داد.
گروه سیاست-رجانیوز:  سید محمد حسینی صبح پنج شنبه در شورای مسکن استان گیلان اظهار کرد: اقدامات و خدمات رسانی در ابعاد مختلف باید با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود.
 
به گزارش رجانیوز، معاون امور مجلس رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است، افزود: اقدامات خرابکارانه دشمن علیه نظام اسلامی تمامی ندارد.
 
وی با بیان اینکه نهضت ملی مسکن از کلان پروژه‌های کشور است، گفت: همه دستگاه‌ها ملزم به همکاری و هم سویی در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن هستند.
 
حسینی با بیان اینکه مسکن در معیشت و اقتصاد مردم نقش آفرین است، اضافه کرد: بخشی از درآمد مردم به اجاره بهای مسکن اختصاص داده می‌شود که با تأمین مسکن این مسائل حل می‌شود.
 
وی از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲ میلیون مسکن در کشور خبر داد و افزود: ساخت این تعداد مسکن در مناطق شهری و روستایی بخشی از چالش‌های این حوزه را حل می‌کند.
 
معاون امور مجلس رئیس جمهور با بیان اینکه ناترازی در بخش آب هم وجود دارد، گفت: پروژه‌های آبرسانی عظیمی در کشور در حال اجرا است.
 
حسینی با اشاره به اینکه کشور با ۴ سال خشکسالی مواجه بوده است، اضافه کرد: خشکسالی مستمر ۴ ساله کشور در حوزه آب با چالش جدی مواجه کرد.
 
وی با بیان اینکه ناترازی ها در همه بخش‌ها در کشور بیداد می‌کرد، افزود: در بخش مسکن، انرژی، برق، پرداخت مالیات و سایر بخش‌ها دچار ناترازی بودیم که بخشی از آنها در حال جبران ناترازی ها هستیم.
 
معاون امور مجلس رئیس جمهور از احیای ۷ هزار واحد راکد در کشور خبر داد و اضافه کرد: شاهد خیل عظیم بازگشت به کار و اشتغالزایی افراد در کشور هستیم.
 
انتهای پیام/


41
پسندیدم