هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 5 ارديبهشت 1403
ساعت 08:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 26 بهمن 1402 ساعت 23:59
پنجشنبه 26 بهمن 1402 23:57 ساعت
2024-2-15 23:59:42
شناسه خبر : 375602
منابع عبری زبان گزارش دادند که از آغاز جنگ در نوار غزه در هفتم اکتبر (عملیات طوفان الاقصی)، ۱۸ نیروی نظامی و شهرک نشین در حملات به مرزهای شمالی از جنوب لبنان کشته شده‌اند.
منابع عبری زبان گزارش دادند که از آغاز جنگ در نوار غزه در هفتم اکتبر (عملیات طوفان الاقصی)، ۱۸ نیروی نظامی و شهرک نشین در حملات به مرزهای شمالی از جنوب لبنان کشته شده‌اند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد از آغاز جنگ در غزه در هفتم اکتبر، ۱۸ نظامی و شهرک‌نشین اسرائیلی در حملات به مرزهای شمالی از جنوب لبنان کشته شدند.
 
به گزارش رجانیوز، گفتنی است با شروع عملیات «طوفان الاقصی» از سوی گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی کرده است.
 
عملیات‌های حزب‌الله درست یک روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی و همزمان با تجاوزهای رژیم صهیونیستی به نوار غزه آغاز شد.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.
 
این آمار در حالی منتشر می‌شود که دبیرکل حزب الله لبنان روز گذشته اعلام کرد: آنچه ما در جبهه لبنان، در زمینه حمایت از مقاومت در غزه انجام می‌دهیم، یک مسؤولیت وطنی است.
 
سید حسن نصرالله گفت: مواضع ما در جبهه لبنان با اصول انسانی، ارزش‌های اخلاقی و مسوولیت‌های شرعی و دینی ما تناسب دارد.
 
وی تأکید کرد: برخی گمان می‌کنند که مبارزه مقاومت در جبهه لبنان، هیچ فایده‌ای ندارد که این امر، مصیبت بار است.
 
دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه همه تحولات منطقه را زیر نظر دارد، تصریح کرد: ما در جنوب لبنان، اوضاع غزه را رصد می‌کنیم و زمانی که تجاوز به آن متوقف شود، شلیک موشک از جنوب لبنان نیز متوقف خواهد شد.
 
انتهای پیام/