هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1402 ساعت 23:45
چهارشنبه 25 بهمن 1402 23:10 ساعت
2024-2-14 23:45:16
شناسه خبر : 375554
دبیر فدراسیون کشتی تأکید کرد: برنامه‌های پایه‌ای فدراسیون باعث ارتقای فاصله ایران با رقبا شده است.
دبیر فدراسیون کشتی تأکید کرد: برنامه‌های پایه‌ای فدراسیون باعث ارتقای فاصله ایران با رقبا شده است.

گروه ورزش-رجانیوز: ابراهیم مهربان امروز چهارشنبه در حاشیه اولین روز مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان گرامیداشت شهیدان «علی‌پناه» در خرم‌آباد، اظهار داشت: خوشبختانه برنامه‌ریزی‌های رئیس فدراسیون و حساسیتی که به رده‌های پایه نشان دادند نتیجه داده و ما در سال گذشته شاهد قهرمانی تیم‌های پایه آزاد و فرنگی کشور در مسابقات جهانی بودیم.

 

به گزارش رجانیوز، وی با اشاره به عدم حضور کشتی‌گیران چهار کشور مهمان در دیدار پایانی پنج وزن نخست، ادامه داد: طبیعی است که باقدرت کشتی‌گیران پایه کشور در این مسابقات شاهد این موضوع باشیم؛ اما بااین‌وجود شاهد کشتی‌های خوبی از طرف تیم‌های مهمان بودیم.

 

دبیر فدراسیون کشتی، تصریح کرد: امیدواریم این اقتدار کشتی‌گیران جوان ما در سال‌های آینده تداوم داشته و نهایتاً شاهد قهرمانی نمایندگان بزرگسالانمان در سکوهای المپیک باشیم.

 

مهربان همچنین به میزبانی قابل‌قبول مسئولان استان لرستان و شهر خرم‌آباد اشاره کرد و گفت: از عوامل میزبانی به‌ویژه مسئولین اداره کل ورزش و جوانان، هیئت کشتی لرستان و حمایت‌های استاندار ورزش‌دوست لرستان به‌خاطر میزبانی باکیفیت این رقابت‌ها تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام/