هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 فروردين 1403
ساعت 23:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1402 ساعت 23:38
چهارشنبه 25 بهمن 1402 23:10 ساعت
2024-2-14 23:38:35
شناسه خبر : 375550
رییس کل دادگستری استان بوشهر از آزادی ۴۵ زندانی جرایم عمومی در استان بوشهر با مشارکت خیران خبر داد.
رییس کل دادگستری استان بوشهر از آزادی ۴۵ زندانی جرایم عمومی در استان بوشهر با مشارکت خیران خبر داد.
به گزارش رجانیوز، مهدی مهرانگیز بعد از ظهر چهارشنبه در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت سیدالشهدا (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت سجاد (ع) از آزادی زندانیان جرایم عمومی خبر داد و اظهار داشت: ۴۵ زندانی جرایم عمومی با مشارکت خیرین آزاد شدند.
 
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه این افراد در زندان‌های مختلف استان بوشهر حبس بودند، گفت: این زندانیان با کمک خیرین و گذشت شاکیان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
 
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تشکر از کسانی که این عمل خیر و نیکوکارانه را انجام دادند گفت: مردم مؤمن، انقلابی و خیر استان بوشهر در همه عرصه‌های مختلف در رسیدگی به مشکلات مردم همکاری می‌کنند که خدمات آنان درخور تحسین است.
 
مهرانگیز اضافه کرد: آزاد کردن زندانیان ثواب بسیاری دارد که در این راستا همکاری مردم خیرخواه و نیکوکار بوشهر که همیشه پیشرو بودند قابل ستایش است.
 
وی افزود: یکی از سیاست‌های دستگاه قضائی کاهش جمعیت کیفری است که در این راستا به همه مسؤولان قضائی تاکید شده است از علاوه بر حضور مستمر در زندان‌ها از حداکثر ارفاق‌های قانونی که پیش بینی شده است استفاده کنند.
 
وی در این مراسم با بیان اینکه کمک‌های مردمی توسط ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان جمع‌آوری می‌شود، گفت: بازگشت ۴۵ زندانی به آغوش گرم خانواده در این ایام پرنشاط مایه مسرت است.
 
انتهای پیام/