هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 31 فروردين 1403
ساعت 00:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1402 ساعت 23:34
چهارشنبه 25 بهمن 1402 23:10 ساعت
2024-2-14 23:34:53
شناسه خبر : 375548
استاندار لرستان گفت: حضور نفرات متعدد از لرستان در ترکیب تیم ملی کشتی بزرگسالان و جوانان نشان‌دهنده استعداد بالای استان در این رشته ورزشی دارد.
استاندار لرستان گفت: حضور نفرات متعدد از لرستان در ترکیب تیم ملی کشتی بزرگسالان و جوانان نشان‌دهنده استعداد بالای استان در این رشته ورزشی دارد.
گروه ورزش-رجانیوز: فرهاد زیویار امروز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان گرامیداشت شهیدان «علی‌پناه»، اظهار داشت: مکان‌های ورزشی هم موقعیت رقابت و هم رفاقت را ایجاد می‌کنند که به‌نوعی یک ظرفیت بزرگ اجتماعی برای جامعه محسوب می‌شود.
 
وی ادامه داد: ورزش همواره به اوقات پرنشاط و خوش جامعه می‌افزاید و از این حیث یک ظرفیت است.
 
استاندار لرستان با اشاره به خصلت‌های بزرگ پهلوانی در ورزش کشتی، اظهار کرد: کشتی ورزش ریشه‌ای و تاریخی کشور و استان ما است که سابقه چند هزار ساله در این آب‌وخاک دارد.
 
زیویار به شهدای ورزشکار استان اشاره کرد که هم در ورزش و هم در ایثار برای مردم سرآمد بودند و گفت: شهیدان «علی‌پناه»، «نعمت الهی» و «انوشیروان رضایی» الگوهای ورزشی و اخلاقی برای ما بودند که از این خطه بر خواستند.
 
وی همچنین به ذکر نام برخی از قهرمانان ملی کشتی از لرستان پرداخت و ادامه داد: حضور نفرات متعدد از لرستان در ترکیب تیم ملی کشتی بزرگسالان و جوانان نشان‌دهنده استعداد بالای استان در این رشته ورزشی دارد.
 
استاندار لرستان از برگزارکنندگان این مسابقات به‌ویژه متولیان فدراسیون کشتی، معاون اقتصادی استاندار، اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت کشتی لرستان قدردانی کرد.
 
انتهای پیام/