هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 1 ارديبهشت 1403
ساعت 23:34
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1402 ساعت 22:58
چهارشنبه 25 بهمن 1402 22:49 ساعت
2024-2-14 22:58:57
شناسه خبر : 375530
مهاجم پرسپولیس با اصرار باشگاه ژاپنی برای حضور در این تیم روبرو شده است تا شاید نظر باشگاه را برای این انتقال تغییر کند.
مهاجم پرسپولیس با اصرار باشگاه ژاپنی برای حضور در این تیم روبرو شده است تا شاید نظر باشگاه را برای این انتقال تغییر کند.
گروه ورزش-رجانیوز: تیم فوتبال پرسپولیس در حالی فردا پنجشنبه مقابل آلومینیوم اراک نخستین بازی دور برگشت فصل جاری لیگ برتر را برگزار می‌کند که همچنان درگیر نقل و انتقالات فوتبالی است.
 
به گزارش رجانیوز، شهاب زاهدی گزینه نخست حضور در خط حمله پرسپولیس با پیشنهاد قابل توجهی از سوپرلیگ فوتبال ژاپن روبرو شده است که ارزشی نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار دارد. نماینده این باشگاه ژاپنی روز گذشته بار دیگر روی خواستن زاهدی به باشگاه پرسپولیس اصرار کرد تا نشان دهند مصمم به این انتقال هستند. از سوی دیگر هم زاهدی تمایل خود برای رفتن به فوتبال ژاپن را به مدیران باشگاه و سرمربی تیم اعلام کرده است اما کمبود مهاجم و همچنین سود بسیار کم پرسپولیس از این ترانسفر احتمال این انتقال را نزدیک به صفر کرده است.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرار است شنبه هفته آینده با گفت و گوی دوباره با ویه را در خصوص پیشنهاد زاهدی تصمیم نهایی را گرفته و به زاهدی اعلام کند.
 
انتهای پیام/