هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 2 ارديبهشت 1403
ساعت 00:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 25 بهمن 1402 ساعت 21:55
چهارشنبه 25 بهمن 1402 21:52 ساعت
2024-2-14 21:55:28
شناسه خبر : 375495
نایب رییس فدراسیون جودو گفت: انتظار داریم با توجه به شرایط مطلوب رشته جودو در استان البرز، اداره کل ورزش و جوانان توجه ویژه ای به این ورزش داشته باشد.
نایب رییس فدراسیون جودو گفت: انتظار داریم با توجه به شرایط مطلوب رشته جودو در استان البرز، اداره کل ورزش و جوانان توجه ویژه ای به این ورزش داشته باشد.
گروه ورزش-رجانیوز: محمد صابر گرایلی پیش از ظهر چهارشنبه در مجمع سالیانه هیأت جودوی البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با اشاره به توان و ظرفیت بالای این رشته در این استان گفت: البرز جز معدود استان‌های کشور به شمار می‌رود که در تمام رده‌های سنی از وجود قهرمان و ورزشکاران برجسته برخوردار است.
 
به گزارش رجانیوز، نایب رئیس فدراسیون جودو افزود: وجود خانه جودو در البرز، رشد و توسعه این رشته را به نحو محسوسی در سطح استان گسترش داده است. انتظار داریم با توجه به شرایط مطلوب این رشته در استان البرز، اداره کل ورزش و جوانان توجه ویژه ای به ورزش جودو داشته باشد.
 
بهزاد فروغی، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز نیز در این جلسه با اشاره به تأکید وزیر ورزش و جوانان بر موضوع آمایش سرزمینی اظهار کرد: در این زمینه جودو جزو رشته‌هایی است که استان البرز می‌تواند در آن بسیار پررنگ ظاهر شود؛ همدلی در هیأت جودوی این استان کاملاً مشهود است.
 
وی با بیان اینکه برگزاری دورهای مربیگری و داوری و قبول میزبانی، می‌تواند به رشد بیشتر جودو در استان کمک کند، به موضوع انتخابات اشاره و اظهار کرد: مقوله انتخابات یکی از مهم‌ترین شاخص‌های آینده کشور است و همه اقشار از جمله جامعه ورزش و جوانان باید نسبت به این مهم احساس تکلیف کنند.
 
انتهای پیام/