هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 12 اسفند 1402
ساعت 13:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 بهمن 1402 ساعت 16:07
دوشنبه 23 بهمن 1402 15:40 ساعت
2024-2-12 16:07:28
شناسه خبر : 375235
 معاون شهردار تهران در رابطه با جانمایی محل آرامستان جدید در فشافویه گفت: جانمایی آرامستان جدید قطعی نشده است.
معاون شهردار تهران در رابطه با جانمایی محل آرامستان جدید در فشافویه گفت: جانمایی آرامستان جدید قطعی نشده است.
گروه اجتماعی - رجانیوز: معاون شهردار تهران در رابطه با جانمایی محل آرامستان جدید در فشافویه گفت: جانمایی آرامستان جدید قطعی نشده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، حسین نظری معاون خدمات شهری شهردار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تهران درخصوص احداث آرامستان جدید اظهار کرد: برای جانمایی محل آرامستان جدید در تهران فعلا تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر کار مطالعاتی و ارزیابی در حال انجام است و به دنبال تملک زمین هستیم، مذاکراتی با برخی از نهادها نیز انجام شده اما هنوز هیچ مکانی قطعی نشده است.
 
 
فشافویه محل آرامستان جدید تهران است؟
معاون خدمات شهری شهردار تهران در پاسخ به اینکه آیا بخش فشافویه شهرستان ری محل جدید آرامستان جدید خواهد بود، گفت: تا زمانی که تملک زمین به انجام نرسیده باشد، هیچ مکانی را نمی‌توان با قطعیت نام برد.
 
نظری خاطرنشان کرد: بعد از اتمام مطالعات و تأمین زمین، محل جدید آرامستان باید به تصویب شورای شهر تهران برسد و پس از آن احداث آرامستان جدید انجام خواهد شد.
 
مدیرعامل سازمان بهشت‌ زهرا(س) طی روزهای گذشته گفته است؛ ظرفیت قطعات جدید بهشت ‌زهرا رو به اتمام است و سال آینده دو آرامستان جدید در تهران احداث خواهد شد.
 
لازم به ذکر است؛ اخیرا خبرهایی مبنی بر احداث آرامستان جدید پایتخت در بخش فشافویه شهرستان ری منتشر شده است.
 
انتهای پیام/