هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 18 بهمن 1402 ساعت 10:07
چهارشنبه 18 بهمن 1402 09:40 ساعت
2024-2-7 10:07:13
شناسه خبر : 375127
 سازمان هواشناسی اعلام کرد که از امروز تا شنبه، هوای اغلب مناطق کشور صاف خواهد بود و دمای هوا به تدریج افزایش خواهد یافت.
سازمان هواشناسی اعلام کرد که از امروز تا شنبه، هوای اغلب مناطق کشور صاف خواهد بود و دمای هوا به تدریج افزایش خواهد یافت.
گروه اجتماعی - رجانیوز: سازمان هواشناسی اعلام کرد که از امروز تا شنبه، هوای اغلب مناطق کشور صاف خواهد بود و دمای هوا به تدریج افزایش خواهد یافت.
 
به گزارش رجانیوز، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از امروز (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) تا روز شنبه (۲۱ بهمن) در غالب مناطق کشور آسمانی صاف همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.
 
بعد از ظهر شنبه سامانه بارشی جنوب غرب کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در استان‌های کردستان، کرمانشاه و نیمه شمالی ایلام بارش پراکنده رخ خواهد داد.
 
یکشنبه سامانه بارشی ضمن تقویت، علاوه بر استان‌های یاد شده، در استان‌های خوزستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و نیمه غربی فارس نیز فعال خواهد بود.
 
طبق اعلام سازمان هواشناسی، در ۲ روز آینده خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.
 
سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را صاف، گاهی همراه با افزایش وزش باد پیش‌بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۱۲ و کمینه دما چهار درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home