هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 تير 1403
ساعت 18:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 17 بهمن 1402 ساعت 19:40
سه شنبه 17 بهمن 1402 19:38 ساعت
2024-2-6 19:40:23
شناسه خبر : 375110
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد از هفتم اکتبر و همزمان با آغاز نبرد «طوفان الاقصی» تاکنون، ۲۷هزار و ۵۸۵ فلسطینی در غزه شهید و ۶۶ هزار و ۹۷۸ نفر دیگر هم مجروح شدند.
وزارت بهداشت غزه اعلام کرد از هفتم اکتبر و همزمان با آغاز نبرد «طوفان الاقصی» تاکنون، ۲۷هزار و ۵۸۵ فلسطینی در غزه شهید و ۶۶ هزار و ۹۷۸ نفر دیگر هم مجروح شدند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: به نقل از الجزیره، وزارت بهداشت غزه از افزایش آمار شهدا و مجروحان نوار غزه در نتیجه تداوم حملات وحشیانه صهیونیست‌ها خبر داد.
 
این وزارتخانه امروز اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی۲۴ ساعت گذشته، مرتکب ۱۲مورد کشتار در غزه شد که در این تجاوزها ۱۰۷ فلسطینی شهید و۱۴۳نفر دیگر مجروح شدند.
 
وزارت بهداشت غزه همچنین اعلام کرد که از آغاز عملیات نیروهای مقاومت تاکنون، ۲۷هزار و ۵۸۵ فلسطینی در غزه شهید و ۶۶ هزار و ۹۷۸ نفر دیگر نیز مجروح شدند.
 
این در حالی است که در یکصد و بیست و سومین روز از جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، این رژیم بامداد امروز بمباران شدیدی را علیه مناطق جنوبی شهر خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه انجام داد.
 
خبرنگار فلسطین الیوم صبح امروز گزارش داده بود که یک منزل مسکونی در برج D۶ واقع در شهرک «حمد» در شمال غرب خان‌یونس هدف قرار گرفت و تعدادی غیرنظامی بر اثر آن شهید و مجروح شدند.
 
برخی منابع خبری نیز اعلام کردند که در حمله وحشیانه به این برج، ۶ فلسطینی به شهادت رسیدند.
 
در همین حال، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطق شمالی نوار غزه را هم به‌شدت بمباران کردند و مناطق شرقی خان‌یونس نیز مورد حملات توپخانه‌ای این رژیم قرار گرفت.
 
وزار بهداشت غزه همچنین اعلام کرده بود که پیکر شماری از شهدا در زیر آوار مانده و برخی دیگر نیز در کنار جاده‌ها رها شده و به دلیل تجاوزهای مستمر صهیونیست‌ها، نهادهای امداد رسان قادر به انتقال آنها نیستند.
 
انتهای پیام/