هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 1 مرداد 1403
ساعت 08:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 14:44
دوشنبه 16 بهمن 1402 14:35 ساعت
2024-2-5 14:44:25
شناسه خبر : 375092
 رزمایش دریایی مشترک با کشور‌های روسیه و چین با هدف تأمین امنیت منطقه در پایان سال برگزار می‌شود.
رزمایش دریایی مشترک با کشور‌های روسیه و چین با هدف تأمین امنیت منطقه در پایان سال برگزار می‌شود.
گروه سیاسی - رجانیوز: رزمایش دریایی مشترک با کشور‌های روسیه و چین با هدف تأمین امنیت منطقه در پایان سال برگزار می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، رزمایش دریایی مشترک با کشور‌های روسیه و چین با هدف تأمین امنیت منطقه در پایان سال برگزار می‌شود.
 
امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن اعلام خبر برگزاری این رزمایش مشترک، گفت: در رزمایش دریایی مشترک ایران با روسیه و چین از دیگر کشور‌ها نیز دعوت شده است تا در این رزمایش شرکت کنند.
 
وی افزود: مهم‌ترین راهبرد نیروی دریایی ارتش در شرایط حاضر حفظ و حراست از منافع و منابع اقتصادی نظام اسلامی و مردم است، این رزمایش با هدف تأمین امنیت منطقه و منافع مشترک اجرا می‌شود.
 
فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: ما با همراهی کشتی‌های ایران در دریا، از کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حراست و برای تأمین امنیت و ایمنی به کشور‌هایی که نیاز به حمایت دارند کمک می‌کنیم.
 
امیر ایرانی تأکید کرد: با پشتیبانی‌های وزارت دفاع و نیرو‌های مسلح، تا پایان امسال الحاق چند کشتی به ناوگان نیروی دریایی پیش بینی شده است.
 
گفتنی است، در آذرماه امسال نیز رزمایش‌ دریایی «امداد و نجات» با حضور شناوهای رزمی و واحد‌های پروازی نظامی نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان، در شمال اقیانوس هند و تنگه هرمز برگزار شد.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home