هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 02:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 13:50
دوشنبه 16 بهمن 1402 13:46 ساعت
2024-2-5 13:50:13
شناسه خبر : 375085
 یک مسوول عراقی از طرح مشترک نیروهای دفاعی، اطلاعاتی و حشد شعبی این کشور برای تامین امنیت زائران امام موسی الکاظم (ع) به مناسبت شهادت ایشان خبر داد.
یک مسوول عراقی از طرح مشترک نیروهای دفاعی، اطلاعاتی و حشد شعبی این کشور برای تامین امنیت زائران امام موسی الکاظم (ع) به مناسبت شهادت ایشان خبر داد.
گروه بین الملل - رجانیوز: یک مسوول عراقی از طرح مشترک نیروهای دفاعی، اطلاعاتی و حشد شعبی این کشور برای تامین امنیت زائران امام موسی الکاظم (ع) به مناسبت شهادت ایشان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المعلومه، تحسین الخفاجی رییس اداره اطلاع رسانی اخبار امنیتی عراق تصریح کرد: طرح حمایت از زائران از ۲ ماه قبل در زمینه‌های امنیتی و خدماتی کلید خورد. در بخش امنیتی ما یک عملیات پیش دستانه خارج از شهر بغداد و دیگر منطقه‌ها برای تامین امنیت زائران انجام دادیم.
 
وی در ادامه افزود: در این طرح باز کردن مسیرهای زائران به سمت کاظمین و تسهیل عبور و مرور آنها در کنار استقرار نیروهای امدادرسان و اطفای حریق برای پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه‌ای محقق شد.
 
الخفاجی اضافه کرد: ما در حال حاضر در اوج رفت و آمد زائران هستیم و البته شاهد شرایط با ثبات بر اساس طرح از پیش تعیین شده بدون هیچ مشکلی هستیم. نیروهای وزارت دفاع، کشور، حشد شعبی و سرویس‌های اطلاعاتی در همه جا مستقر شده اند.
 
وی تاکید کرد: طرح تامین امنیت زائران به صورت عالی شبانه روز در حال اجرا است و تلاش داریم بهترین خدمات رسانی را به زائران داشته باشیم.
 
انتهای پیام/ 


6
پسندیدم