هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 13:08
دوشنبه 16 بهمن 1402 12:29 ساعت
2024-2-5 13:08:30
شناسه خبر : 375080
فدراسیون فوتبال ایران درخواست AFC را برای تغییر دیدار دو تیم در ورزشگاهی دیگر از محل برگزاری مسابقه را رد کرد.
فدراسیون فوتبال ایران درخواست AFC را برای تغییر دیدار دو تیم در ورزشگاهی دیگر از محل برگزاری مسابقه را رد کرد.
گروه ورزشی - رجانیوز: فدراسیون فوتبال ایران درخواست AFC را برای تغییر دیدار دو تیم در ورزشگاهی دیگر از محل برگزاری مسابقه را رد کرد.
 
به گزارش  رجانیوز به قطر، تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه هفته جاری مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا بازی می‌کند. بعد از قطعی شدن صعود تیم ملی فوتبال قطر به مرحله نیمه نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا فدراسیون این کشور نامه‌ای رسمی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد که دیدار تیم میزبان به جای ورزشگاه الثمامه در ورزشگاه البیت که گنجایش بیشتری دارد انجام شود.
 
کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز این تغییر را منوط به موافقت فدراسیون فوتبال ایران دانست و اعلام کرد در صورتی که فدراسیون فوتبال ایران نیز با تغییر استادیوم موافق باشد بازی به البیت منتقل خواهد شد.
شب گذشته مسئولان فدراسیون فوتبال با ارسال پاسخ خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا مخالفت خود را با تغییر محل مسابقه برگزار کردند تا بازی در همان ورزشگاه الثمامه برگزار شود.
 
این در حالی است که رسانه‌های قطری همگی امروز عنوان کردند محل برگزاری دیدار تیم ملی این کشور با ایران تغییر کرده اما با مخالفت فدراسیون فوتبال به صورت نامه رسمی این تغییر ورزشگاه منتفی شد.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home