هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 12 اسفند 1402
ساعت 12:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 12:06
دوشنبه 16 بهمن 1402 10:45 ساعت
2024-2-5 12:06:01
شناسه خبر : 375067
 بازیکنانی که با روبرتو مانچینی در تیم ملی فوتبال عربستان به مشکل خوردند در صورت مقصر شناخته‌شدن با محرومیت شدید مواجه خواهند شد.
بازیکنانی که با روبرتو مانچینی در تیم ملی فوتبال عربستان به مشکل خوردند در صورت مقصر شناخته‌شدن با محرومیت شدید مواجه خواهند شد.
گروه ورزشی - رجانیوز: بازیکنانی که با روبرتو مانچینی در تیم ملی فوتبال عربستان به مشکل خوردند در صورت مقصر شناخته‌شدن با محرومیت شدید مواجه خواهند شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال عربستان در جام ملت‌های آسیا نتوانست انتظارها را برآورده کند و در ضربات پنالتی برابر کره جنوبی شکست خورد و از این رقابت‌ها کنار رفت.
 
پیش از شروع بازی‌ها جنجال و حاشیه‌های زیادی در اردوی تیم ملی فوتبال عربستان به وجود آمد که بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی و جهانی داشت. چند بازیکن سرشناس تیم ملی فوتبال عربستان از اردوی تیم ملی خط خوردند. روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی عربستان، اعلام کرد سلمان الفرج، نواف العقیدی، سلطان الغنام، محمد مران، علی هزازی وخالد الغنام حاضر نشدند به اردوی تیم ملی ملحق شوند و دستورات سرمربی تیم را اجرا کنند و به همین خاطر مجبور به کنارگذاشتن آنها شد. البته همه این بازیکنان ادعای سرمربی ایتالیایی را رد و او را به دروغ‌گویی متهم کردند.
 
فدراسیون فوتبال عربستان این موضوع را رها نکرده و قرار است به‌زودی جلسه‌های جداگانه‌ای را با این بازیکن برگزار و نتیجه آنها را علنی کند.
 
رادیو FM عربستان اعلام کرد فدراسیون فوتبال این کشور یکشنبه جلسه‌ای را با سلمان الفرج، سلطان الغنام و نواف العقیدی برگزار کرده و قرار است سه بازیکن دیگر هم امروز به فدراسیون مراجعه کنند تا سخنان آنها هم شنیده شود.
 
این منبع اعلام کرد در صورت مقصر شناخته‌شدن این بازیکنان، آنها با محرومیت سه تا شش ماهه روبه‌رو خواهند شد.
 
در جلسه فدراسیون فوتبال عربستان قرار است درباره نتایج تیم ملی و رفتار جنجالی روبرتو مانچینی در دیدار برابر کره جنوبی هم تصمیم‌گیری شود.
 
انتهای پیام/