هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 2 مرداد 1403
ساعت 10:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 11:30
دوشنبه 16 بهمن 1402 11:08 ساعت
2024-2-5 11:30:24
شناسه خبر : 375059
باتوجه به اعلام زمان بازگشت حسن یزدانی به تشک هنوز مشخص نیست او می‌تواند به المپیک برود یا خیر.
باتوجه به اعلام زمان بازگشت حسن یزدانی به تشک هنوز مشخص نیست او می‌تواند به المپیک برود یا خیر.
گروه ورزش-رجانیوز: با پایان بازی‌های آسیایی و کسب مدال طلا توسط حسن یزدانی این قهرمان جهان و المپیک تصمیم گرفت تا کتف خود را به دست جراحان بسپارد.
 
به گزارش رجانیوز، جراحی کتف او نگرانی اهالی کشتی را در پی داشت اینکه آیا او با این شرایط می‌تواند خود را به المپیک پاریس برساند یا خیر؟ 
 
در حالی که برخی از پیشکسوتان کشتی امیدوار هستند یزدانی بتواند به موقع به تمرینات برگردد اما در حالی که کمتر از ۶ ماه به المپیک باقی مانده هنوز این قهرمان جهان تمریناتش را شروع نکرده است بنابراین به نظر می‌رسد او نتواند به موقع خود را برای المپیک پاریس آماده کند. 
 
اینطور شنیده شده که به یزدانی گفته شده او می‌تواند اردیبهشت روی تشک برگردد اما سوال اصلی اینجاست آیا پادشاه می‌تواند در فاصله ۲-۳ ماه مانده برای المپیک آماده شود یا اینکه کادر فنی برای وزن ۸۶ کیلوگرم برنامه دیگری دارد؟
 
در این وزن علی سوادکوهی و هادی وفایی پور به اردو دعوت شدند اما سوادکوهی در همان مبارزه اول جام یاریگین مقابل حریف روس شکست خورد. وفایی‌پور هم به تورنمنت زاگرب اعزام شد اما سر وزن نرسید و مبارزه نکرد به همین دلیل در خصوص این کشتی‌گیر هنوز کادرفنی به نظر مساعد نرسیده است. 
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home