هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 16 بهمن 1402 ساعت 11:15
دوشنبه 16 بهمن 1402 10:45 ساعت
2024-2-5 11:15:42
شناسه خبر : 375057
براساس گزارش شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، از ۷ اکتبر و آغاز حمله حماس تاکنون، امروز شلوغ‌ترین روز برای خروج شهرک‌نشینان بود، بطوری که ۳۰ هزار نفر اسرائیل را ترک کردند.
براساس گزارش شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، از ۷ اکتبر و آغاز حمله حماس تاکنون، امروز شلوغ‌ترین روز برای خروج شهرک‌نشینان بود، بطوری که ۳۰ هزار نفر اسرائیل را ترک کردند.
گروه بین الملل - رجانیوز: براساس گزارش شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، از ۷ اکتبر و آغاز حمله حماس تاکنون، امروز شلوغ‌ترین روز برای خروج شهرک‌نشینان بود، بطوری که ۳۰ هزار نفر اسرائیل را ترک کردند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری «سما» فلسطین، نهادهای جمعیتی و مهاجرتی رژیم اشغالگر قدس ۱۵ آذرماه نیز اعلام کردند عملیات طوفان الاقصی که جنبش حماس در هفتم اکتبر (۱۵ مهر) علیه اشغالگران آغاز کرد، باعث فرار صدها هزار صهیونیست از سرزمین‌های اشغالی و بازگشت آنها به کشورهای اصلی‌شان شده است.
 
به گزارش ایرنا، براساس اطلاعات منتشر شده توسط این نهادها که در پایگاه صهیونیستی «زمان اسرائیل» منتشر شد، از هفتم اکتبر تا ابتدای نوامبر گذشته حدود ۳۷۰ هزار صهیونیست سرزمین‌های اشغالی را ترک کرده‌اند.
 
این در حالی است که از سپتامبر تا هفته اول اکتبر گذشته حدود یک میلیون نفر سرزمین‌های اشغالی را ترک کرده‌اند که شماری از بازگشت خودداری کرده‌اند.
 
براساس این گزارش همچنین، حدود ۶۰۰ هزار صهیونیست که به تعطیلات آخر تابستان رفته بودند و تعطیلاتشان را در سایر مناطق دنیا گذرانده‌اند تاکنون به دلیل جنگ به سرزمین‌های اشغالی بازنگشته‌اند.
 
این پایگاه همچنین تأکید کرده است در مجموع تعداد صهیونیست‌هایی که به هر دلیلی سرزمین‌های اشغالی را ترک کرده‌اند، به بیش از ۹۷۰ هزار نفر رسیده است.
 
انتهای پیام/ 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home