هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 09:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 10:53
يكشنبه 15 بهمن 1402 10:33 ساعت
2024-2-4 10:53:15
شناسه خبر : 374987
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۲۱۶ هزار واحد مسکونی در بافت‌های ناکارآمد وارد فرآیند نوسازی شده،که ۵۸ هزار واحد تاکنون تحویل مردم شده است.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۲۱۶ هزار واحد مسکونی در بافت‌های ناکارآمد وارد فرآیند نوسازی شده،که ۵۸ هزار واحد تاکنون تحویل مردم شده است.
گروه اقتصادی - رجانیوز: مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۲۱۶ هزار واحد مسکونی در بافت‌های ناکارآمد وارد فرآیند نوسازی شده،که ۵۸ هزار واحد تاکنون تحویل مردم شده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، محمد آیینی مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، میزان نوسازی در بافت‌های فرسوده و همچنین تحویل واحدها مسکونی در این بافت‌ها که در طی دولت سیزدهم با حمایت شهرداری‌ها روند نوسازی آنها انجام و به مردم تحویل شد را تشریح کرد و گفت: در دوازدهمین سلسله بهره‌برداری و افتتاح گروهی واحدهای نوسازی شده در بافت‌های ناکارآمد شهری که هم زمان با سفر رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی به استان هرمزگان انجام شد، یکهزار و ۱۷۰ واحد دیگر در بافت‌های فرسوده به بهره برداری رسید.
 
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران توضیح داد: با افتتاح‌های واحدهای نوسازی شده در دور دوم سفر رئیس جمهوری به استان هرمزگان میزان واحدهای نوسازی در این بافت‌ها به ۵۷ هزار و ۸۶۱ واحد رسید. طی دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۲۱۶ هزار واحد مسکونی در دست نوسازی قرار گرفت که از این میزان ۵۷ هزار و ۸۶۱ واحد نوسازی و تحویل شد و مابقی نیز در دست انجام است.
 
به گفته وی، میزان واحدهای در حال نوسازی مرتب در حال افزایش است.
 
انتهای پیام/