هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 09:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 10:49
يكشنبه 15 بهمن 1402 10:33 ساعت
2024-2-4 10:49:21
شناسه خبر : 374985
پیروزی تیم ملی ایران مقابل ژاپن بیشترین میزان بازخورد در بین رسانه های ورزشی جهان عرب را به همراه داشته و یکی از آنها نسبت به قدرت تیم ملی ایران به قطر در مرحله نیمه نهایی هشدار داده است.
پیروزی تیم ملی ایران مقابل ژاپن بیشترین میزان بازخورد در بین رسانه های ورزشی جهان عرب را به همراه داشته و یکی از آنها نسبت به قدرت تیم ملی ایران به قطر در مرحله نیمه نهایی هشدار داده است.
گروه ورزشی - رجانیوز: پیروزی تیم ملی ایران مقابل ژاپن بیشترین میزان بازخورد در بین رسانه های ورزشی جهان عرب را به همراه داشته و یکی از آنها نسبت به قدرت تیم ملی ایران به قطر در مرحله نیمه نهایی هشدار داده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، تکلیف چهار تیم راه یافته به نیمه نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در حالی مشخص شد که کمتر کسی تصور می‌کرد تیم ملی ژاپن به دلیل عملکرد فوق‌العاده یک سال گذشته خود با پذیرش شکست مقابل تیم ملی ایران نتواند جایی در این بین داشته باشد.
 
برد دو بر یک ملی‌پوشان فوتبال ایران مقابل ژاپن نه تنها رسانه‌های داخل کشور را تحت تأثیر قرار داده است بلکه نشریات ورزشی آسیا نیز به طور مفصل درباره غول‌کشی ایرانی‌ها نوشته‌اند.
 
«الشرق الاوسط» روزنامه معتبر جهان عرب با توضیح درباره برد دو بر یک ایران مقابل ژاپن از خونسردی بازیکنان ایران در کسب این پیروزی در ثانیه‌های پایانی بازی نوشت و عنوان کرد: علیرضا جهانبخش با خونسردی هر چه تمام پنالتی ایران را به گل تبدیل کرد تا هم تیمی‌هایش در داخل و روی نیمکت با وجود محرومیت مهدی طارمی به خوشحالی بپردازند.
واکنش رسانه‌های عربی به قدرت فوتبال ملی ایران در جام ملت‌های آسیا
 
همچنین عملکرد سامان قدوس نیز مورد توجه ویژه نامه‌های ورزش قطر همچون «العرب» قرار گرفته و او را بازیکنی در سطح کلاس جهانی توصیف کردند.
 
«گلف تایم» در بخش ورزشی خود به پیروزی بزرگ و تاریخی تیم ملی ایران مقابل ژاپن اشاره کرد و به قطر به عنوان میزبان بازی‌ها هشدار داد تا حواسشان را برای دیدار نیمه نهایی مقابل شاگردان امیر قلعه نویی جمع کنند.
 
دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر ساعت ۱۸:۳۰ روز هجدهم بهمن ماه در ورزشگاه الثمامه شهر دوحه قطر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/