هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 بهمن 1402 ساعت 10:35
يكشنبه 15 بهمن 1402 10:33 ساعت
2024-2-4 10:35:57
شناسه خبر : 374979
سازمان هواشناسی از جو آرام کشور طی امروز و بارش برف و باران طی فردا و روز سه‌شنبه در نوار غربی و شمال استان‌های قزوین، البرز و تهران خبر داد.
سازمان هواشناسی از جو آرام کشور طی امروز و بارش برف و باران طی فردا و روز سه‌شنبه در نوار غربی و شمال استان‌های قزوین، البرز و تهران خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: سازمان هواشناسی از جو آرام کشور طی امروز و بارش برف و باران طی فردا و روز سه‌شنبه در نوار غربی و شمال استان‌های قزوین، البرز و تهران خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز، بر اساس پیش‌بینی کلی نقشه‌‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی، امروز در اکثر مناطق کشور جو آرامی مستقر است و بعدازظهر در مناطق مرزی آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و برخی مناطق آذربایجان شرقی افزایش ابر، بارش پراکنده برف و باران و وزش باد پیش‌بینی می شود.
 
روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با گذر متناوب امواج تراز میانی جو از غرب کشور علاوه بر مناطق ذکر شده در شمال ایلام، لرستان، ارتفاعات شمال خوزستان، همدان، زنجان و شمال استان‌های قزوین، البرز و تهران نیز ابرناکی و بارش باران، برف و وزش باد شدید روی می‌دهد.
 
توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارش
 
زمان پایان: یکشنبه 1402/11/15
 
نوع مخاطره: بارش برف و باران و وزش باد
 
منطقه اثر:
 
یکشنبه 1402/11/15: غرب کردستان، جنوب غرب آذربایجان غربی و غرب کرمانشاه.
 
اثر مخاطره: مه‌آلودگی، در مناطق کوهستانی وزش باد و کولاک برف، کاهش دما و احتمال یخ‌زنی سطح جاده‌ها، لغزندگی و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی و گردنه‌ها،
 
توصیه: احتیاط و امتناع از رفت و آمد در سطح معابر شهری، احتیاط و اجتناب از سفرهای بین‌شهری و تنظیم و تعمیر وسایل گرمایشی و ایمنی خودروها، امتناع از هرگونه فعالیت‌های کوهنوردی، آمادگی سازمان‌های امدادی و کمک‌رسان از جمله راهداری‌ها و شهرداری‌ها.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home