هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 22:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 18 آذر 1402 ساعت 10:45
شنبه 18 آذر 1402 10:31 ساعت
2023-12-9 10:45:56
شناسه خبر : 373131
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد؛ غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه‌شنبه افزایش می‌یابد.
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد؛ غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه‌شنبه افزایش می‌یابد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد؛ غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه‌شنبه افزایش می‌یابد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی در روز سه‌شنبه و تشدید آن در روز چهارشنبه 22 آذرماه خبر داد.
 
کارشناس هواشناسی راجع به پیش‌بینی وضع آب‌وهوای امروز شنبه 18 آذرماه اظهار کرد: در مناطقی از غرب و شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز و هم در قزوین و البرز بارش باران و رعد و برق و وزش باد را داریم که بارش می‌تواند در ارتفاعات به‌شکل برف باشد.
 
وی افزود: فردا یکشنبه در اغلب نقاط کشور جوی آرام برقرار است، اما در روز دوشنبه در گیلان، شرق مازندران و مناطقی از شمال غرب  بارندگی و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
گودرزی با بیان اینکه «از روز سه‌شنبه سامانه بارشی وارد کشور می‌شود» گفت: طی آن روز در شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز، همچنین استان‌های تهران و البرز و قزوین و غرب سواحل دریای خزر بارندگی پیش‌بینی شده است که در ارتفاعات به‌صورت برف پدیدار می‌شود.
 
این کارشناس هواشناسی در ادامه گفت: روز چهارشنبه این سامانه تشدید می‌شود و به مناطقی از جنوب غرب و مرکز کشور می‌رسد.
 
وی یادآور شد: غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی تهران، کرج، اراک و اصفهان از روز یکشنبه تا اوایل سه‌شنبه افزایش می‌یابد.