هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 21:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 15 آذر 1402 ساعت 12:52
چهارشنبه 15 آذر 1402 12:48 ساعت
2023-12-6 12:52:23
شناسه خبر : 373084
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به‌علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شده بود، دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به‌علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شده بود، دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به‌علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شده بود، دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.
 
به گزارش رجانیوز، امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد دقایقی پیش توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.
 
لحظاتی پس از بازداشت او، مقام قضایی در استان آذربایجان غربی در خصوص تحقیق از اتهامات انتسابی متهم را تفهیم اتهام کرد و در جهت تکمیل تحقیقات تحویل ضابط قضایی داد.
 
بنابر این گزارش؛ شکات خصوصی این خواننده غیرمجاز شکایت‌های متعددی در دستگاه قضایی علیه وی ثبت کرده بودند، مهم‌ترین شکات این فرد نوجوانان زیر 18 سال و خانواده‌هایشان هستند.
 
تتلو طی سال‌های اخیر اقداماتی گسترده را در جهت گسترش فساد و فحشا بین جوانان و نوجوانان داشته است. این خواننده بیشتر آثار سال‌های اخیرش مغایر با اصول اخلاقی بوده است تا حدی که در زمره هیچ‌یک از آثار هنری قرار نمی‌گیرند.
 
فساد اخلاقی و رفتاری تتلو در مدت حضورش در ترکیه تا حدی پیش رفت که او در هیچ یک از پلت‌فرم‌های شبکه‌های اجتماعی اجازه اداره حساب کاربری را ندارد و مطابق قوانین نمی‌تواند اکانت مستقیم با هویت خود داشته باشد.
 
تتلو در طول مدت اقامت خود در ترکیه بار‌ها تلاش کرد در کشور‌های اتحادیه اروپا کنسرت برگزار کند که به‌علت قوانین این اتحادیه امکان ورود به این کشور‌ها را نداشت.
 
یکی از مهم‌ترین اقدامات تتلو در گسترش فساد و فحشا فراخوان برای حضور نوجوانان زیر 18 سال در محل زندگی‌اش در استانبول بوده است، تتلو به همین علت در زمان حاضر شکات زیادی داخل ایران دارد که شکایت علیه وی ثبت کرده‌اند.
 
نخستین تصویر پس از دستگیری