هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 04:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 آذر 1402 ساعت 15:08
سه شنبه 14 آذر 1402 15:05 ساعت
2023-12-5 15:08:47
شناسه خبر : 373059
 مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی پایان هفته جاری برای محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی پایان هفته جاری برای محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیکی پلیس راهور فراجا محدودیت ترافیکی پایان هفته جاری برای محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور چهارشنبه ۱۵ آذر ماه آغاز و تا شنبه ۱۸ آذر ادامه خواهد داشت؛ تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.
 
همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.
 
 
رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه، از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.
 
بنا بر اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه پیش رو نیز در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.
 
علاوه بر این در سوی دیگر محدودیت ترافیکی محور هراز نیز ثابت بوده و تردد تمامی تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است.
 
 
همچنین تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.
 
پلیس اعلام کرد که اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی این محدودیت‌ها اجرا نمی‌شود.