هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 13:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 آذر 1402 ساعت 10:44
سه شنبه 14 آذر 1402 10:32 ساعت
2023-12-5 10:44:59
شناسه خبر : 373051
کارشناس سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد: تهران از بعدازظهر فردا، چهارشنبه، نیمه‌ابری همراه با گاهی وزش باد و بعدازظهر پنجشنبه ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد: تهران از بعدازظهر فردا، چهارشنبه، نیمه‌ابری همراه با گاهی وزش باد و بعدازظهر پنجشنبه ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.
گروه اجتماعی - رجانیوز: کارشناس سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد: تهران از بعدازظهر فردا، چهارشنبه، نیمه‌ابری همراه با گاهی وزش باد و بعدازظهر پنجشنبه ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، امین‌حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی و آب‌وهوای امروز سه‌شنبه 14 آذر ماه را تشریح کرد و گفت: امروز و فردا در شهرهای صنعتی انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا ادامه خواهد داشت.
 
کارشناس هواشناسی ادامه داد: اواخر وقت امروز با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، بارش پراکنده باران در استان‌های ساحلی و بخش‌هایی از استان اردبیل همراه با کاهش نسبی دما رخ می‌دهد.
 
وی افزود: فردا علاوه بر این‌ مناطق در بخش‌هایی از شمال غرب و غرب و پنجشنبه در ارتفاعات دامنه‌های البرز مرکزی، شمال غرب سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور افزایش ابر، گاهی رگبار و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
نقشینه برای جمعه از تداوم بارش باران در سواحل دریای خزر و مناطقی از استان‌های اردبیل و خراسان شمالی خبر داد و گفت: شنبه مجدداً برای شمال غرب، غرب و سواحل غربی دریای خزر بارش باران و وزش باد پیش‌بینی شده است.
 
کارشناس هواشناسی تأکید کرد: از بعدازظهر امروز و فردا دریای خزر مواج و متلاطم می‌شود.
 
نقشینه آسمان تهران را برای امروز و فردا صاف و غبارآلود دانست و گفت: تهران از بعدازظهر فردا نیمه‌ابری گاهی همراه با وزش باد است.
 
وی اضافه کرد: بعدازظهر پنجشنبه تهران ابری است و افزایش باد و احتمال رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.
 
کارشناس هواشناسی گفت: بیشینه دمای تهران امروز به 18 درجه می‌رسد، چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه 16 و شنبه 14 درجه خواهد شد.