هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 03:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 13 آذر 1402 ساعت 11:35
دوشنبه 13 آذر 1402 10:06 ساعت
2023-12-4 11:35:26
شناسه خبر : 373022
هیات منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی، مدیر مسئول پایگاه خبری رکنا را با اکثریت آراءمجرم شناخته است.
هیات منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی، مدیر مسئول پایگاه خبری رکنا را با اکثریت آراءمجرم شناخته است.
گروه اجتماعی - رجانیوز: هیات منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی، مدیر مسئول پایگاه خبری رکنا را با اکثریت آراءمجرم شناخته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، اکبر نصراللهی سخنگوی هیئت منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی گفت: دادستان عمومی و انقلاب تهران  در مورد متهم اعلام جرم کرد و  اتهام مهدی ابراهیمی‌تازه محله، انتشار شایعات و مطالب خلاف واقع در تاریخ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ با عنوان «قاتل داریوش مهرجویی کیست؟ باجناق ها آدمکش  اجیر کردند!»، است که هیات منصفه پس از شنیدن دفاعیات متهم با اکثریت آراء در موضوع اتهام وی را مجرم دانست و نیز ایشان را با اکثریت آراء مستحق تخفیف ندانست.  
 
سخنگوی هیئت منصفه افزود: آقای ابراهیمی بدون ارائه مستندات در دادگاه مدعی شد، خبر مذکور بعد از هماهنگی و تایید سخنگوی فراجا منتشر شده است.
 
قاضی ترابی بعد از دفاعیات متهم گفت: انتشار مطالبی در موضوع حساس قتل آن هم در زمانی که هنوز صحت و سقم آن‌ معلوم نیست با تجربیات زیادی که از آن اشاره کردید، تعارض دارد. 
 
رای دادگاه رسیدگی به شکایت هیات نظارت بر مطبوعات در مورد پرونده اتهام‌های روزنامه اعتماد که به ریاست قاضی ابراهیم ترابی گلسفید در شعبه اول دادگاه کیفری یک  برگزار شد، متعاقبا صادر خواهد شد.
 
داریوش مهرجویی و همسرش شامگاه شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ در ویلای شخصی‌شان در کرج با ضربات سلاح سرد به قتل رسیدند.