هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 23:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آذر 1402 ساعت 14:52
يكشنبه 12 آذر 1402 14:50 ساعت
2023-12-3 14:52:02
شناسه خبر : 373002
گردان‌های قسام در خصوص عملیات بامداد امروز رزمندگان فلسطینی علیه یک تجمع ۶۰ نفره از عناصر دشمن صهیونیست بیانیه صادر کردند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: بامداد امروز رزمندگان فلسطینی موفق شدند محل تجمع ۶۰ نظامی صهیونیست را در شرق منطقه جحر الدیک رصد کنند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: نیروهای فلسطینی ۳ بمب ضدنفر را به صورت دایره‌ای در محل استقرار نظامیان صهیونیست در منطقه مذکور کار گذاشتند.
 
در بیانیه گردان‌های قسام تصریح شده است: در ساعت ۴:۳۰ به وقت محلی بمب‌های کارگذاشته شده در میان نظامیان صهیونیست منفجر شدند و یکی از رزمندگان فلسطینی عناصر باقی مانده دشمن را به هلاکت رساند.
 
در این بیانیه آمده است: رزمندگان فلسطینی بعد از به هلاکت رساندن تعداد زیادی از عناصر دشمن به سلامت به مواضع خود بازگشتند.
 
روز گذشته نیز گردان‌های قسام اعلام کرد که یک یگان پیاده دشمن صهیونیستی را در داخل یک ساختمان در منطقه التوام واقع در شمال غرب غزه در کمین خود گرفتار کرده و در این کمین از بمب‌های ضد نفر و خمپاره‌های ضد زره و گلوله باران شدید استفاده کرده است. در این عملیات حداقل ۱۰ نظامی صهیونیست کشته شدند.
 
در شرق بیت حانون نیز مبارزان قسام، اتاق فرماندهی و عملیات دشمن صهیونیستی را با چهار خمپاره هدف قرار دادند. آنها همچنین تجمع اشغالگران صهیونیست در منطقه زکیم و کیسوفیم در شرق دیر بلح واقع در مرکز غزه را با خمپاره‌های کوتاه برد و ۱۱۴ میلیمتری رجوم هدف قرار دادند.