هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 22:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 آذر 1402 ساعت 10:12
يكشنبه 12 آذر 1402 10:06 ساعت
2023-12-3 10:12:03
شناسه خبر : 372988
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت تمام عیار مقاومت لبنان از فلسطین، اعلام کرد: هراسی از تهدیدات رژیم اسرائیل و آمریکا نداریم.
معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت تمام عیار مقاومت لبنان از فلسطین، اعلام کرد: هراسی از تهدیدات رژیم اسرائیل و آمریکا نداریم.

گروه بین‌الملل_رجانیوز: شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد: مقاومت پایدار خواهد ماند و ادامه خواهد داشت و برای این کار خود را آماده کرده است. عامل قدرت مقاومت، حق ملت فلسطین در حاکمیت بر سرزمینش، حمایت از مقاومت و اراده جنگ تا آخرین نفس است.

 

معاون دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: هم اکنون مسابقه با زمان است؛ چه کسی به هدف خود می رسد؟ اسرائیل با از بین بردن آرمان فلسطین یا مقاومت با ثابت قدم ماندن و ناامید کردن دشمن از توانایی خود در این زمینه؟

 

وی ادامه داد: طی پنجاه روز دشمن صهیونیست به هیچکدام از اهدافش نرسید و حتی آزادی اسیران در جریان مبادله انجام شد نه در میدان جنگ.

 

شیخ نعیم قاسم در ادامه از آمادگی کامل مقاومت و عدم دستاورد رژیم صهیونیستی در جنگ غزه سخن گفت و افزود: این جنگ بیهوده است و تبعات آن دامان رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت. ملت فلسطین از این جنگ مستحکم تر از قبل خارج خواهد شد و اسرائیل ضعیف‌تر و نگران‌تر در قبال آینده، این جنگ را پشت سرخواهد گذاشت.

 

وی تاکید کرد: ما اسرائیل را شکست خواهیم داد و در این زمینه عجله نکنید. برخی می‌گویند که شما جنگ علیه اسرائیل را چرا الان آغاز نمی‌کنید و ما خطاب به آنها می‌گوییم شما چه می‌کنید آیا فقط نگاه می‌کنید؟

 

معاون دبیر کل حزب الله لبنان از حمایت تمام عیار از مقاومت فلسطین خبر داد و گفت: ما و مقاومت در غزه در یک سنگر هستیم و در کمک به پیروزی هر آنچه لازم باشد دریغ نخواهیم کرد. تهدیدات آمریکا و اسرائیل ما را نمی‌ترساند. ما به سست عنصرها و کسانی که پارازیت می‌اندازند، گوش نخواهیم داد. تاریخ ما آکنده از جانفشانی و دشواری و در عین حال مملو از دستاوردهاست. پیروزی از آن مقاومت و این وعده خداوند است.

 

انتهای پیام/