هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 اسفند 1402
ساعت 16:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 11 آذر 1402 ساعت 17:30
شنبه 11 آذر 1402 17:25 ساعت
2023-12-2 17:30:00
شناسه خبر : 372976
شرکت نفت ایرانول،  آبان ماه ۱۴۰۲ را با کسب ۱.۳۸ هزار میلیارد تومان درآمد به پایان رسانده است؛ رقمی که در مقایسه با ماه گذشته رشد چشمگیر ۳۱۲ میلیاردی را نشان می دهد.
رکورد فروش ماهانه ایرانول شکسته شد؛

عملکرد درخشان شرکت نفت ایرانول در آبان ماه

شرکت نفت ایرانول، آبان ماه ۱۴۰۲ را با کسب ۱.۳۸ هزار میلیارد تومان درآمد به پایان رسانده است؛ رقمی که در مقایسه با ماه گذشته رشد چشمگیر ۳۱۲ میلیاردی را نشان می دهد.
شرکت نفت ایرانول، تنها تولید کننده برایت استاک (یک نوع روغن پایه ) کشور، آبان ماه ۱۴۰۲ را با کسب ۱.۳۸ هزار میلیارد تومان درآمد به پایان رسانده است؛ رقمی که در مقایسه با ماه گذشته رشد چشمگیر ۳۱۲ میلیاردی را نشان می دهد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت کدال، میانگین فروش ایرانول، در هشت ­ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲ به رقم ۱۱۶۲ میلیارد تومان رسید، که در آبان ماه با برنامه ریزی­ های انجام شده و  اتخاذ استراتژی های جدید در حوزه فروش، ۱۹ درصد بالاتر از میانگین، فروش داشته است.
 
از سوی دیگر در ادامه عمکرد مثبت این شرکت، ارزش درآمد­های تجمیعی دوره ۸ ماهه منتهی به آبان به حدود  ۹.۳ هزار میلیارد تومان رسید است.
 
بر اساس این خبر، ایرانول در تابستان ۱۴۰۲ به درآمد عملیاتی ۳۹۲۵ میلیارد تومان با حاشیه سود ۲۴ درصد رسید که نسبت به بهار ۴۱ درصد رشد داشته است.
 
همچنین در راستای صیانت از حقوق سهامداران با اقدامات انجام شده در افزایش سود هر سهم شرانل در تابستان به ۳۲۴ تومان رسید که نسبت به بهار رشد  ۲۹ درصدی را داشته است.
 
انتهای پیام/