هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 14 اسفند 1402
ساعت 21:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 9 آذر 1402 ساعت 13:08
پنجشنبه 9 آذر 1402 13:00 ساعت
2023-11-30 13:08:45
شناسه خبر : 372922
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در عملیات تیراندازی در قدس تاکنون سه صهیونیست کشته شده‌اند.
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که در عملیات تیراندازی در قدس تاکنون سه صهیونیست کشته شده‌اند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: منابع آگاه نیز اعلام کردند: با وجود آتش بس در غزه اما اوضاع در قدس آرام نیست و همه از احتمال عملیات مشابه در هر لحظه خبر می‌دهند.
 
پیشتر شبکه المیادین به نقل از منابع عبری گزارش داده بود که بر اثر تیراندازی در قدس اشغالی یک نفر کشته و شماری دیگر زخمی شده‌اند که حال برخی از آنان وخیم است.
 
منابع عبری اعلام کردند: عاملان تیراندازی با خودرو به ایستگاه اتوبوس در قدس آمده و شروع به تیراندازی به افراد حاضر درآنجا کردند.
 
همزمان منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی به شکل گسترده در محل حادثه مستقر شده اند. نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین برخی گذرگاههای امنیتی را به دنبال عملیات ضدصهیونیستی در ورودی شهر قدس اشغالی بسته‌اند.
 
منابع بیمارستانی رژیم صهیونیستی پیشتر به کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن شماری دیگر اذعان کرده بودند.این منابع اعلام کردند که حال ۵ نفر از زخمی شدگان وخیم گزارش شده است.
 
همزمان تارنمای روزنامه یدیعوت آحارونت گزارش داد که سه فلسطینی این عملیات را انجام دادند. این رسانه مدعی شد که هر سه فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
 
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: حدود یکسال قبل هم در این محل عملیاتی رخ داده است.این عملیات ضدصهیونیستی چهارمین عملیات و شدیدترین از نوع خود از زمان شروع جنگ غزه در هفتم اکتبر گذشته است.