هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 14 اسفند 1402
ساعت 15:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 5 آذر 1402 ساعت 14:38
يكشنبه 5 آذر 1402 14:35 ساعت
2023-11-26 14:38:04
شناسه خبر : 372803
فرمانده انتظامی استان فارس از درگیری مسلحانه در بلوار زند شیراز مقابل پاساژ کاخ نور خبر داد و گفت: در این حادثه سارق مسلح و یکی از شهروندان مصدوم شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس از درگیری مسلحانه در بلوار زند شیراز مقابل پاساژ کاخ نور خبر داد و گفت: در این حادثه سارق مسلح و یکی از شهروندان مصدوم شدند.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سردار ‌رهام‌بخش حبیبی‌‌‌ در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ظهر امروز پنجم آذرماه ماموران انتظامی حین گشت‌زنی در چهارراه زند شیراز به یک سواری پژو مشکوک و دستور ایست دادند که راننده شروع به تیراندازی به سمت ماموران انتظامی و شهروندان کرد که متاسفانه یک نفر عابر پیاده مجروح می‌شود.
 
وی افزود: ماموران انتظامی در درگیری متقابل با رعایت قانون به کارگیری سلاح فرد ضارب را مجروح و وی را دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی استان فارس خاطرنشان کرد: فرد ضارب که دارای سوابق از جمله سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی، تحصیل مال نامشروع و ... است به بیمارستان اعزام و حال مزاجی وی وخیم گزارش شده است.
 
سردار "حبیبی" با اشاره به اینکه خوشبختانه حال عمومی عابر پیاده مطلوب، است: گفت: امنیت در شهر شیراز و محل حادثه به طور کامل برقرار و ترافیک روان است.
 
این مقام انتظامی به افراد هنجارشکن و مخلان نظم و امنیت هشدار داد که استان فارس محل ناامنی برای آنان می‌باشد و پلیس برابر قانون به شدت با انان برخورد می‌کند.
 
جزئیات درگیری مسلحانه
 
افشین محمدی‌دره شوری سرپرست دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز در رابطه جزئیات حادثه تیراندازی در چهارراه زند شیراز اظهار کرد: ظهر امروز یک شرور متواری در حین رانندگی در حوالی چهارراه زند شیراز تصادف می‌کند که توسط پلیس شناسایی می‌شود.
 
وی افزود: در جریان تعقیب و گریز پلیس برای دستگیری این شرور، درگیری و تیراندازی رخ می‌دهد که این شرور و یکی از عابران پیاده مجروح می‌شوند.
 
دره شوری بیان کرد: مجروحان حادثه برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌اند.
 
‌انتهای پیام/