هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 خرداد 1403
ساعت 02:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 28 آبان 1402 ساعت 17:08
يكشنبه 28 آبان 1402 17:05 ساعت
2023-11-19 17:08:30
شناسه خبر : 372632
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳۰ موبایل‌قاپ خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳۰ موبایل‌قاپ خبر داد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳۰ موبایل‌قاپ خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲ سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران از دستگیری ۳۰ موبایل قاپ و کشف ۲۰۵ تلفن همراه مسروقه خبر داد.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: طرح یک هفتگی دستگیری سارقان و مالخران در زمینه گوشی‌قاپی در تهران بزرگ به اجرا گذاشته شد که ماحصل این طرح دستگیری 30 سارق و کشف 205 گوشی تلفن همراه بوده است.
 
وی افزود: 10 نفر از افرادی که در این طرح دستگیر شدند از مالخران گوشی‌های مسروقه بودند که از این افراد تعداد بالایی تلفن همراه سرقتی کشف شده است و این افراد تاکنون 100 شاکی دارند.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان کرد: با همکاری خوبی که دستگاه قضا و پلیس دارد افرادی که تعدد جرم و تکرار جرم خاصی را داشته‌اند برایشان احکام سنگین صادر می شود تا این افراد تنبیه شوند.
 
سردار گودرزی به تشریح شیوه و شگرد سرقت این سارقان پرداخت و گفت: اغلب این افراد در اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها هنگامی که ترافیک ایجاد می‌شد خودرویی که شیشه آن پایین بود شناسایی کرده و اقدام به سرقت تلفن همراه راننده و یا سرنشین آن خودرو را می‌کردند.
 
وی ادامه داد: اغلب این سارقان در اتوبان‌های همت و امام علی و شرق تهران دست به سرقت می زدند.
 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه برخی از سارقان در پیاده‌روها با چاقو افراد را تهدید می‌کردند تا تلفن همراه آنها را به سرقت ببرند، گفت: طرح برخورد با مالخران هر هفته اجرا می‌شود.