هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 26 آبان 1402 ساعت 19:27
جمعه 26 آبان 1402 19:16 ساعت
2023-11-17 19:27:03
شناسه خبر : 372548
روزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت را در جهان مطرح کرد و بحمدالله اکنون این گفتمان، به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است و پایداری و استقامت به عنوان مهم‌ترین فرهنگ دینی ما مطرح است.
روزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت را در جهان مطرح کرد و بحمدالله اکنون این گفتمان، به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است و پایداری و استقامت به عنوان مهم‌ترین فرهنگ دینی ما مطرح است.
گروه سیاست-رجانیوز: حجت الاسلام پژمانفر در مجمع عمومی جبهه پایداری مطرح کرد: این فجایع انسانی، قلوب بسیاری از مسلمانان و سراسر مردم جهان را جریحه‌دار کرده است. از طرفی با پایداری و استقامتی که به عنوان مهم‌ترین فرهنگ دینی ما مطرح است،‌ امروز جبهه باطل در شرایط بسیار سختی گرفتار شده است. اگرچه این تجاوز وحشیانه، خسارات زیادی را به بار آورده و از دست دادن بیش از ۱۱ هزار نفر و مجروح شدن آنها بسیار ناراحت‌کننده است، اما شاید چنین واقعه‌ای باورکردنی نبود و حتی برخی کسانی که اطراف ما بودند هم باور نداشتند که تنها راه نجات جهان اسلام، مقاومت و ایستادگی است که می‌تواند ما را از شر این مشکلات نجات دهد.
 
به گزارش رجانیوز، رئیس مجمع جبهه پایداری انقلاب اسلامی افزود: روزی انقلاب اسلامی، گفتمان مقاومت را در جهان مطرح کرد و بحمدالله اکنون این گفتمان، به گفتمانی فراگیر در دنیا تبدیل شده است. باید شهدا را یاد کنیم که در این مسیر به شهادت رسیدند و برای کسانی که مجروح شدند، آرزوی عافیت داشته باشیم. امیدواریم این اتفاقات به زودی به «الیس صبح بقریب» ختم شود.
 
 هدف بسیار والایی داریم و در آستانه تحول در نظم جهانی هستیم
حجت الاسلام دکتر مجتبی مصباح یزدی، فرزند علامه مصباح یزدی(ره) در مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با آرزوی پیروزی مردم مظلوم غزه گفت: هر حرکت آگاهانه‌ای برای رسیدن به مقصود، چند ملزوم دارد، نخست، نقشه راه؛ دوم، امکانات؛ سوم، راهبر و راهنمای بلد راه. حرکت انقلاب اسلامی به عنوان یک حرکت آگاهانه، واجد این ویژگی‌ها بود. حرکتی برای تحقق هدفی مشخص که نقشه راه آن را امام راحل عظیم‌الشان(ره) به خوبی ترسیم کردند و سپس، مقام معظم رهبری (مدظله ‌العالی) همان مسیر را ادامه دادند. امکانات لازم برای طی مسیر با همت و وفاداری مردم انقلابی ما فراهم شد و بحمدالله این نهضت به بار نشست. از بزرگترین نعمات خداوند به این ملت وجود رهبران عظیم‌الشانی چون امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله ‌العالی) است.
 
طی مسیر برای رسیدن به مقصود، نیازمند این است که عوامل مذکور، باقی باشد و موانع موجود، مرتفع شود. از مهم‌ترین موانع راه برای رسیدن به مقصود، غفلت است. اینکه انسان فراموش کند قرار است کجا برود و مقصود چه بوده. مشغول شدن به اهداف متوسط بین راه و فراموش کردن هدف اصلی، ازجمله موانع و عوامل بازدارنده است. گاهی انسان دچار روزمرگی‌هایی می‌شود که یادش می‌رود هدف اصلی چه بوده است.
 
ایمان به خدا بدون ایمان به فقیه و قرآن کریم، راه به جایی نمی‌برد
آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در مجمع عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در سخنانی عنوان کرد: اراده حکیمانه خداوند بر این بوده است که جهان برای پذیرش حکومت توحیدی عدل امام زمان (عج) آماده شود. از این جهت، امام راحل عظیم‌الشان (ره) برخلاف همه پیش‌بینی‌هایی مادی‌اندیشان، عمل کرد. هیچ‌کس پیش‌بینی نمی‌کرد که یک مجتهد وارسته و مبرز، پرچم تحول جهانی را به دست بگیرد و انقلاب عظیمی را بر پا کند که از همان ابتدا، افق دیدش رسیدن به حکومت عدل جهانی امام عصر(عج) ‌باشد.
 
حضرت امام خمینی (ره) با اطمینان و یقین به پیروزی، کار را در مسیر هدایت بشر و تحقق آرمان‌های نبی مکرم اسلام (ص) پیش بردند و این کشتی را برخلاف امواج سهمگین به سوی ساحل امن حرکت دادند. امام (ره) در اوج سختی‌ها می‌فرمود که ما تا آخر ایستاده‌ایم و خون بر شمشیر پیروز است. به این ترتیب، یک معجزه به تمام معنا با دستان پربرکت ایشان محقق شد.
 
افراد اصلح را برای مجلس معرفی و انتخاب نمایید
 
 
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی در مجمع عمومی جبهه پایداری: افراد صالح را انتخاب کنید؛ ممکن است این افراد جزو پایداری هم نباشند، اشکالی ندارد. همین‌که صالح باشند، کافی است. کاری کنید که حضرت آقا بگویند مجلس دوازدهم از مجلس قبلی هم انقلابی‌تر است. قبیله‌گری و طایفه‌گری را دور بریزید. مجلس فعلی قابل مقایسه با دو مجلس قبل نیست. نمی‌خواهم بگویم عیبی ندارد، اما اشکالات آن به مراتب کمتر از قبل است. کمک کنید تا افراد خوب به مجلس راه پیدا کنند. ما باید ارتباطاتمان را با همدیگر گسترش دهیم و بیشتر آشنا شویم. امیدوارم ایستادگی شما باعث کوری چشم آمریکا باشد و هرچه زودتر پیروزی مردم غزه را به نظاره بنشینیم.
 
باید بدانیم که هیچ تشکلی نمی‌تواند بی‌برنامه باشد. احزاب مختلفی در دنیا وجود دارند اما ما نمی‌خواهیم مثل آنها باشیم. این احزاب صرفا به دنبال رسیدن به قدرت از هر راه ممکن هستند.
 
دستاوردهای انقلاب در سایه مقاومت و پایداری بر روی اصول ارزش هاست
محصولی دبیر کل جبهه پایداری: هر آنچه که کشور ما در طول انقلاب اسلامی به دست آورد در سایه مقاومت، پایداری بر اصول و ارزش‌ها و حضور مردم در صحنه حاصل شد. جبهه پایداری تاسیس شد تا روی اصول و ارزش‌ها در عرصه سیاسی و فرهنگی، مقاومت کند. بعضی می‌گویند شما گفته بودید که حزب نیستید. بله! الان هم می‌گوییم که حزب به معنای غربی آن نیستیم که صرفا برای افراد نزدیک خودمان به دنبال قدرت یا ثروت باشیم. چراکه این کار را خلاف شرع می‌دانیم. مسئولین ما باید در وهله اول انقلابی، دلسوز ، دین‌مدار و کارآمد باشند و این مهم با انتخاب اصلح محقق می‌شود.
 
متاسفانه امروزه مردم می بینند که پول‌های کثیفی را در هولدینگ‌های جریان غربگرا از شرکت های خودروسازی خصوصی گرفته تا شرکت های نفتی و پتروشیمی و غیره با ده ها روزنامه و سایت زنجیره ای برای تبلیغ تفکر سکولاری و لیبرالی و غیر انقلابی و سیاه نمایی اقدامات دولت و مجلس و ارگان‌های انقلابی بکار می برند تا مردم را از آینده درخشان کشور مآیوس کنند جبهه پایداری در مقابل ده ها روزنامه و تارنمای جریان مقابل حتی یک روزنامه هم ندارد. چون به فضل الهی از هیچ رانتی برخوردار نیست.
 
انتهای پیام/

  

 

 

 

https://zamzam.ir/#home