هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 10:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 25 آبان 1402 ساعت 00:31
پنجشنبه 25 آبان 1402 00:18 ساعت
2023-11-16 00:31:02
شناسه خبر : 372538
با گذشت چند شب از جابه‌جایی تیم تولید «به افق فلسطین»، ترکیب مهمانان این برنامه نشان داد که هیچ تغییر رویکردی در آن رخ نداده است
با گذشت چند شب از جابه‌جایی تیم تولید «به افق فلسطین»، ترکیب مهمانان این برنامه نشان داد که هیچ تغییر رویکردی در آن رخ نداده است

گروه فرهنگ_رجانیوز: برنامه «به افق فلسطین» پس از تغییر تیم تولیدی‌اش، همچنان بدون هیچ مشکلی در حال پخش است و مانند گذشته، میهمانان اصلاح‌طلب و مسئله‌دار را روی آنتن می‌برد؛ این اتفاق درحالی‌ست که سازمان اوج و برخی رسانه‌ها در چند روز گذشته سعی کردند با ارائه یک روایت ناقص، یک تراژدی از تغییر تیم تولیدی این برنامه بسازند.

 

به گزارش رجانیوز؛ پس از تغییر تیم تولیدی ویژه برنامه صداوسیما پیرامون «طوفان الاقصی»، سروصدای بسیاری در فضای مجازی به‌پا شد. این هیاهوها با این ادعا که مدیریت صداوسیما مخالف رویکرد «به افق فلسطین» بود، به راه افتاد؛ رویکردی که به بهانه ایجاد یک وحدت ملی پیرامون «مسئله فلسطین» تلاش داشت تا یک جریان ورشکسته سیاسی که سرمایه اجتماعی‌اش را نیز از دست داده، وجهه‌ی خود را در افکار عمومی ترمیم کند!

 

با گذشت چند شب از جابه‌جایی تیم تولید «به افق فلسطین»، ترکیب مهمانان این برنامه نشان داد که هیچ تغییر رویکردی در آن رخ نداده است؛ محمدعلی وکیلی، مصطفی کواکبیان و معصومه ابتکار از جمله اصلاح‌طلبانی هستند که در این برنامه دعوت شدند. افرادی که از لحاظ سیاسی و حتی حاشیه‌های رسانه‌ای دست کمی از محمد قوچانی و آذری جهرمی نداشته و حتی شاید به نسبت سعید لیلاز مهمانان مهم‌تری باشند.

 

اما سوال اصلی اینجاست که آیا برای ساخت یک برنامه درباره فلسطین، نیاز به حضور سیاست‌مدارانی همچون محمدجواد ظریف یا حسن روحانی که از یک جریان سیاسی شکست‌خورده هستند، است؟ آیا اعلام موضع این افراد تاثیری در فضای جامعه دارد؟ دعوت از این سیاست‌مداران چه آورده‌ای برای صداوسیما دارد؟ آیا مخاطب سازمان را افزایش می‌دهد؟ اگر افزایش می‌دهد بهتر نیست میزان مخاطب این برنامه اعلام شود؟

 

انتهای پیام/ 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home