هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 13 آذر 1402
ساعت 08:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 آبان 1402 ساعت 17:43
دوشنبه 22 آبان 1402 15:36 ساعت
2023-11-13 17:43:24
شناسه خبر : 372524
 امروز ۲۲ آبان، در جریان معاملات بازار ارز و طلا، قیمت دلار کاهش یافت.
امروز ۲۲ آبان، در جریان معاملات بازار ارز و طلا، قیمت دلار کاهش یافت.
گروه اقتصادی - رجانیوز: امروز ۲۲ آبان، در جریان معاملات بازار ارز و طلا، قیمت دلار کاهش یافت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با افزایش ۲۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۴۴۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۶۷۶ تومان کشف قیمت شد‌.
 
دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۱ هزار و ۱۲ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۴۵۵ تومان فروخته شد.
 
همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۲۸۷ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۸۵ تومان ارزش‌گذاری شده است.
 
بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۵۰ تومان معامله شد؛ نرخ دلار طی روزهای گذشته ثابت مانده بود و در جریان معاملات امروز با کاهش ۱۰۰ تومانی مواجه شد.
 
* آخرین قیمت انواع سکه و طلا
سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۹۸ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان معامله شد.
 
نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.
 
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۴۵۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان بوده است.
هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با افزایش ۲ صدم درصد، ۱۹۳۸ دلار قیمت‌گذاری شد.