هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 آبان 1402 ساعت 15:50
دوشنبه 22 آبان 1402 14:32 ساعت
2023-11-13 15:50:49
شناسه خبر : 372509
 در حملات متعدد روز یکشنبه حزب الله لبنان ۲۹ صهیونیست از جمله ۷ نظامی زخمی شدند.
در حملات متعدد روز یکشنبه حزب الله لبنان ۲۹ صهیونیست از جمله ۷ نظامی زخمی شدند.
گروه بین الملل - رجانیوز: در حملات متعدد روز یکشنبه حزب الله لبنان ۲۹ صهیونیست از جمله ۷ نظامی زخمی شدند.
 
به گزارش رجانیوز، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که اوضاع متشنج در مناطق شمالی فلسطین اشغالی، فشارها بر ارتش اشغالگر را افزایش داده و باعث ناامیدی در میان شهرک‌نشینان و حتی نظامیان صهیونیست شده است.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که اوضاع در مناطق شمالی فلسطین اشغالی در مرز با لبنان بسیار خطرناک است و این مسأله فشارها بر ارتش رژیم اشغالگر را افزایش داده است.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی در ادامه گزارش‌های خود افزودند که اوضاع متشنج در شمال فلسطین اشغالی شهرک نشینان ساکن این مناطق و حتی نیروهای ذخیره ارتش را نیز دچار ناامیدی کرده است.
 
این تحولات در حالی است که رسانه‌های مذکور فاش ساختند که انتقال زخمی‌های حمله موشکی روز گذشته حزب الله به پایگاه «دویو» رژیم صهیونیستی در منطقه الجلیل ساعت‌ها طول کشیده است.
 
گفتنی است که روزنامه یدیعوت آحرونوت اعلام کرد که در حملات متعدد روز یکشنبه حزب الله لبنان ۲۹ صهیونیست از جمله ۷ نظامی زخمی شدند.
 
این در حالی است که ویدئوهای منتشر شده نشان می‌دهد که تعدادی از صهیونیست‌ها به طور حتم کشته شده‌اند، اما ارتش صهیونیستی تا این لحظه خبری از کشته شدن آنها را منتشر نکرده است.
 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home