هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1403
ساعت 16:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 آبان 1402 ساعت 13:38
دوشنبه 22 آبان 1402 13:07 ساعت
2023-11-13 13:38:03
شناسه خبر : 372490
دادستانی تهران شایعه مطرح‌شده در مورد متواری‌بودن "شبنم نعمت‌زاده" را تکذیب و اعلام کرد: این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری‌بودن وی کذب محض است.
دادستانی تهران شایعه مطرح‌شده در مورد متواری‌بودن "شبنم نعمت‌زاده" را تکذیب و اعلام کرد: این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری‌بودن وی کذب محض است.
گروه اجتماعی - رجانیوز: دادستانی تهران شایعه مطرح‌شده در مورد متواری‌بودن "شبنم نعمت‌زاده" را تکذیب و اعلام کرد: این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری‌بودن وی کذب محض است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: شایعه مطرح‌شده در مورد متواری بودن شبنم نعمت‌زاده صحت ندارد و این محکوم اقتصادی هم‌اکنون در زندان اوین است و خبر متواری بودن وی کذب محض است.
 
بر اساس این گزارش، شبنم نعمت‌زاده مدتی پیش طبق قانون و بر اساس زمان مقرره قانونی (طبق ماده 520 آیین دادرسی کیفری محکومان می‌توانند در صورت رعایت ضوابط زندان پس از سپردن تأمین مناسب ماهانه حداکثر 3 روز از مرخصی برخوردار شوند) مرخصی رفته بود و متعاقب آن مدتی غیبت کرد که در همان مقطع زمانی هم بلافاصله حکم جلب صادر شد و بازداشت و روانه زندان شد.
 
روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد: بابت مدت زمان غیبت هم علیه وی اعلام جرم شد که در حال رسیدگی است، همچنین این محکوم اقتصادی وثائق سنگینی داشته که با دستور دادستانی بلافاصله پس از غیبت غیرموجه ضبط و جلب وی هم توسط تیم عملیات دادستانی تهران انجام شده است.
 
به گزارش تسنیم، علی خضریان؛ رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شستا امروز گفته بود: به ما گزارش شده است که خانم شبنم نعمت‌زاده متواری شده است و اصلاً در زندان نیست! بنابراین انتظار داریم مسئولان ذی‌ربط در این خصوص شفاف‌سازی کنند و بگویند؛ ایشان چه‌مقدار از مدت محکومیت 20 سال زندان را در زندان سپری کرده است؟!
 
انتهای پیام/+