هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 خرداد 1403
ساعت 03:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 19 آبان 1402 ساعت 11:12
جمعه 19 آبان 1402 11:08 ساعت
2023-11-10 11:12:07
شناسه خبر : 372423
رسانه‌های عبری زبان روز پنجشنبه نوشتند، اقتصاد در شمال اسرائیل در نتیجه عملیات‌های حزب الله فلج شده است.
رسانه‌های عبری زبان روز پنجشنبه نوشتند، اقتصاد در شمال اسرائیل در نتیجه عملیات‌های حزب الله فلج شده است.
گروه بین الملل - رجانیوز: رسانه‌های عبری زبان روز پنجشنبه نوشتند، اقتصاد در شمال اسرائیل در نتیجه عملیات‌های حزب الله فلج شده است.
 
به گزارش رجانیوز، پایگاه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اقتصاد در مناطق شمال سرزمین‌های اشغالی به دلیل عملیات‌های حزب الله فلج شده است.
 
این رسانه‌ها تأکید کردند: اقتصاد مناطق شمالی به دلیل عملیات‌های روزانه حزب الله به طور کامل یخ زده است.
 
رسانه‌های عبری زبان افزودند: این در حالی است که کابینه نتانیاهو هم هیچ غرامتی به مردم پرداخت نمی‌کند.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر با تاکید بر اینکه اقتصاد این رژیم در نتیجه جنگ، دچار رکود بی سابقه‌ای شده است، گفتند که عمل نکردن کابینه نتانیاهو به وعده‌های خود مبنی بر حمایت مالی از صدها شرکت آنها را در معرض ورشکستگی قرار داده است.
 
حزب‌الله لبنان طی یک ماه گذشته به دنبال تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه با ورود به عملیات طوفان الاقصی پشتیبانی خود را از رزمندگان مقاومت فلسطین با انجام حملات راکتی و پهپادی به عمق سرزمین‌های اشغالی نشان داده است.
 
حزب الله تعداد زیادی از ‌تانک‌ها و خودروهای نظامی اسرائیل و ده‌ها پایگاه نظامی و جاسوسی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است و ده‌ها هزار  شهرک‌نشین صهیونیست از ترس حملات مقاومت لبنان طی مدت اخیر شهرها و شهرک‌های مناطق شمالی سرزمین‌های اشغالی را ترک کردند.