هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 2 مرداد 1403
ساعت 16:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 آبان 1402 ساعت 16:03
چهارشنبه 17 آبان 1402 15:36 ساعت
2023-11-8 16:03:45
شناسه خبر : 372418
آمارهای رسمی فلسطین از شهادت ۱۴۴ کودک دیگر فلسطینی در طول فقط ۲۴ ساعت در حملات و بمباران‌های بی وقفه ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی خبر می‌دهد.
آمارهای رسمی فلسطین از شهادت ۱۴۴ کودک دیگر فلسطینی در طول فقط ۲۴ ساعت در حملات و بمباران‌های بی وقفه ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی خبر می‌دهد.
گروه بین الملل - رجانیوز: آمارهای رسمی فلسطین از شهادت ۱۴۴ کودک دیگر فلسطینی در طول فقط ۲۴ ساعت در حملات و بمباران‌های بی وقفه ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی خبر می‌دهد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بعد از ظهر هر روز آمار شهدای حملات و بمباران های ارتش رژیم صهیونیستی را منتشر می‌کند.
 
سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین بعد از ظهر دیروز (سه‌شنبه) در آمار خود از افزایش شمار شهدای حملات بی‌رحمانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۱۰ هزار و ۳۲۸ نفر خبر داده و گفته بود که ۴۲۳۷ نفر از این شهیدان کودک هستند.
 
این سخنگو ظهر یک روز قبل از آن (در روز دوشنبه) با اعلام شمار شهدا و زخمی های بمباران های ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه اعلام کرده بود که ۴۱۰۴ کودک فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
 
نگاهی به آمارهای رسمی روزهای دوشنبه و سه شنبه وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نشان می دهد که فقط در طول ۲۴ ساعت یعنی از ظهر دوشنبه تا ظهر سه شنبه ۱۳۳ کودک فلسطینی در حمله جنایتکاران جنگی به این منطقه جان خود را از دست داده و شهید شده اند و در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۱۴۴ کودک فلسطینی در غزه به شهادت رسیده‌اند.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home