هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 16 آبان 1402 ساعت 17:54
سه شنبه 16 آبان 1402 17:43 ساعت
2023-11-7 17:54:59
شناسه خبر : 372385
قیمت انواع سکه در جریان معاملات امروز بازار ارز و سکه کاهش یافت. ‌
قیمت انواع سکه در جریان معاملات امروز بازار ارز و سکه کاهش یافت. ‌
گروه اقتصادی - رجانیوز: قیمت انواع سکه در جریان معاملات امروز بازار ارز و سکه کاهش یافت. ‌
 
به گزارش رجانیوز، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با کاهش ۲۶۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۳۵۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۹۶ تومان کشف قیمت شد‌.
 
دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۰ هزار و ۹۲۳ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۳۶۷ تومان فروخته شد.
 
همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۴۴۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۶۱ تومان ارزش‌گذاری شده است.
 
بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۹۵۰ تومان معامله شد.
 
* آخرین قیمت انواع سکه و طلا ‌
 
سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۱۰۵ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۴۹۸ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۲۴۸ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۹۰ هزار تومان معامله شد.
 
نیم سکه در بازار با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با افت ۵۰ هزار تومانی، به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.
 
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۰۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز ۱۰ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان بوده است.
 
هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با کاهش ۷۷ صدم درصد، ۱۹۶۴ دلار قیمت‌گذاری شد.