هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 9 خرداد 1403
ساعت 22:26
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 مهر 1402 ساعت 15:18
يكشنبه 9 مهر 1402 14:30 ساعت
2023-10-1 15:18:02
شناسه خبر : 371764
معاون اجرایی رئیس جمهور از ساخت مجموعه جدید ورزشی در تهران طبق دستور رییس جمهور خبر داد و گفت: قرار است این مجموعه در شهر آفتاب ساخته شود.
معاون اجرایی رئیس جمهور از ساخت مجموعه جدید ورزشی در تهران طبق دستور رییس جمهور خبر داد و گفت: قرار است این مجموعه در شهر آفتاب ساخته شود.
گروه سیاسی - رجانیوز:  معاون اجرایی رئیس جمهور از ساخت مجموعه جدید ورزشی در تهران طبق دستور رییس جمهور خبر داد و گفت: قرار است این مجموعه در شهر آفتاب ساخته شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، محسن منصوری روز یکشنبه در محل نهاد ریاست جمهوری درخصوص مکان یابی برای ساخت ورزشگاه جدید در تهران که با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: در دولت سیزدهم اتمام پروژه های نیمه تمام و انجام پروژه های جدید در حوزه های عمرانی، ریلی، بهداشتی و غیره در دستور کار است و در این مدت اقدامات مهمی انجام شده و در سفر اخیر رئیس جمهور به اصفهان پروژه های مهمی افتتاح یا در دست اقدام قرار گرفت.
 
معاون اجرایی رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور در سفر آینده خود به شیراز خواهند رفت تا در حوزه های ریلی، جاده ای و عمرانی افتتاح پروژه ها و پیگیری اقدامات لازم برای طرح های ناتمام در دستور کار قرار بگیرد.
 
وی با بیان اینکه به رغم انجام اقدامات مهم در دولت سیزدهم، انجام پروژه های فاخر ورزشی در کارنامه دولت خالی بود، تصریح کرد: به دلیل کمبود امکاناتی که استان تهران در حوزه مجموعه بین المللی ورزشی دارد، رئیس جمهور دستور دادند که در این حوزه کارهای ابتدایی به سرعت انجام شود. بر همین اساس مکان یابی برای ساخت مجموعه ورزشی در دستور کار معاونت اجرایی ریاست جمهوری قرار گرفت.
 
منصوری با بیان اینکه این مجموعه ورزشی فقط در حد یک ورزشگاه نخواهد بود، یادآور شد: این مجموعه شامل بیشتر رشته های ورزشی همراه با امکانات اسکان خواهد بود و اتمام آن شاید در عمر باقی مانده دولت سیزدهم امکان پذیر نباشد. ولی تلاش خواهد شد برخی از سالن های آن آماده شده و از قابلیت استفاده برخوردار شود.
 
در این نشست پیشنهاد ساخت ورزشگاهی در نزدیک حرم امام خمینی(ره) در مجموعه شهر آفتاب مطرح و بررسی شد.
 
به گزارش ایرنا، ۲۰ شهریور ماه بود که در حاشیه آیین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزش کشور، سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان ماموریت ویژه ای را به کیومرث هاشمی، سرپرست وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد.
 
رئیس جمهور دستور داد که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان مقدمات ساخت یک ورزشگاه جدید در تهران فراهم شود.