هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 2 مرداد 1403
ساعت 15:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 مهر 1402 ساعت 12:42
يكشنبه 9 مهر 1402 12:19 ساعت
2023-10-1 12:42:05
شناسه خبر : 371741
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: یکی از اشرار خطرناک جنوب استان کرمان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: یکی از اشرار خطرناک جنوب استان کرمان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: یکی از اشرار خطرناک جنوب استان کرمان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، مهدی بخشی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به برخورد جدی دستگاه قضائی با عناصر ناامن کننده جامعه، از دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات خبر داد.
 
بخشی گفت: یکی از اشرار جنوب استان مرتکب جرایمی از جمله قتل عمدی و ایجاد ناامنی در جنوب استان شده بود که با تلاش‌های اطلاعاتی مأمورین اداره کل اطلاعات استان کرمان دستگیر شد.
 
وی ضمن تقدیر و تشکر از سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) برای تلاش‌های گمنام و شبانه روزی آنها در ماه‌های اخیر، از تسریع در تشکیل پرونده برای این عنصر ناامن کننده خبر داد و گفت: این موضوع با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home