هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 مهر 1402 ساعت 15:46
شنبه 8 مهر 1402 15:36 ساعت
2023-9-30 15:46:57
شناسه خبر : 371719
منابع خبری از قطعی گسترده برق در تل‌آویو و دو شهر دیگر فلسطین اشغالی خبر دادند که صدای اعتراض ساکنین سرزمین‌ اشغالی را برانگیخته است.
منابع خبری از قطعی گسترده برق در تل‌آویو و دو شهر دیگر فلسطین اشغالی خبر دادند که صدای اعتراض ساکنین سرزمین‌ اشغالی را برانگیخته است.
گروه بین الملل - رجانیوز: منابع خبری از قطعی گسترده برق در تل‌آویو و دو شهر دیگر فلسطین اشغالی خبر دادند که صدای اعتراض ساکنین سرزمین‌ اشغالی را برانگیخته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، کاربران شبکه‌های مجازی در فلسطین اشغالی از قطعی گسترده برق در شب گذشته در مناطق مختلف سرزمین اشغالی خبر دادند.
 
بنابر اخبار منتشرشده با قطع فراگیر برق در ساعات پایانی روز جمعه مناطق جنوب تل‌آویو و دو شهر «خولون» و «بت‌بم» در تاریکی مطلق فرو رفت.
 
درحالی که مقامات محلی نوسان در ولتاژ برق را علت این حادثه عنوان کرده‌اند، ساکنین این مناطق از احتمال حمله سایبری علیه تأسیسات برق در این مناطق خبر می‌دهند.
 
اختلال وسیع در شبکه برق علاوه بر توقف خدمات‌رسانی به منازل، سبب از کار افتادن چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و اختلال در روند عبور و مرور خودروها در سطح شهر شد.
 
قطعی گسترده و پیاپی برق در مناطق مختلف سرزمین‌ اشغالی در شرایطی رخ می‌دهد که این رژیم از مدت‌ها قبل از آمادگی خود به‌منظور انتقال و فروش برق خود به کشورهای همسایه و اروپا خبر داده بود.