هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 مهر 1402 ساعت 04:55
شنبه 8 مهر 1402 04:38 ساعت
2023-9-30 04:55:48
شناسه خبر : 371694
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم‌اکنون ترافیک فوق سنگین و پس‌زدگی بار ترافیکی در ورودی‌های شرقی پایتخت و ترافیک پرحجم و سنگین در هراز و فیروزکوه وجود دارد.
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم‌اکنون ترافیک فوق سنگین و پس‌زدگی بار ترافیکی در ورودی‌های شرقی پایتخت و ترافیک پرحجم و سنگین در هراز و فیروزکوه وجود دارد.
گروه اجتماعی-رجانیوز: ایرج کهریزی فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران، اظهار کرد: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز پرحجم و سنگین درجریان است اما در برخی مناطق این محور با پس‌زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.
 
وی گفت: هم‌اکنون بار ترافیکی فوق سنگین به همراه پس‌زدگی بار ترافیکی را از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود، آزادراه تهران_پردیس، محدوده شهر گیلاوند و مهرآباد رودهن شاهد هستیم.
 
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم درجریان است و هموطنان به مرور در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.
 
کهریزی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده، تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو دولاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم به دلیل بزرگراهی بودن، نیمه سنگین اما روان در جریان است و هم‌وطنان بدون گره ترافیکی در حال عبور از این مسیرها هستند.
 
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به عوامل پلیس راه در سطح محورها حاضر بوده و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام میکنند، خاطرنشان کرد: را مدیریت زمان سفر را سرلوحه مسافرت خود قرار داده تا با ترافیک‌های سنگین و فوق سنگین مواجه نشده و چندین برابر زمان معمول را برای عبور از این محورها صرف نکنند.
 
کهریزی با بیان اینکه بیشترین آمار تصادفات در ۲۰ کیلومتری مقاصد مسافران رخ میدهد، خاطرنشان کرد: هم وطنان میتوانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی، همچنین با رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر مسافران عبوری رقم بزنند.
 
انتهای پیام/