هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 26 خرداد 1403
ساعت 17:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 مهر 1402 ساعت 04:48
شنبه 8 مهر 1402 04:38 ساعت
2023-9-30 04:48:51
شناسه خبر : 371689
منابع خبری گزارش داده‌اند وقوع دو تیراندازی در شهر بندری روتردام در هلند باعث کشته شدن چند نفر شده است.
منابع خبری گزارش داده‌اند وقوع دو تیراندازی در شهر بندری روتردام در هلند باعث کشته شدن چند نفر شده است.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: پلیس هلند امروز پنجشنبه اعلام کرد چندین نفر بر اثر وقوع دو تیراندازی در بیمارستان دانشگاه و همچنین در یک خانه در شهر بندری «روتردام» کشته شده‌اند.
 
گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس حاکی است پلیس هلند هنوز شمار دقیق قربانیان در این حادثه را اعلام نکرده است. گزارش‌های اولیه حاکی است دو تیراندازی با هم مرتبطند.
 
طبق گزارش خبرگزاری فرانسه ضارب ابتدا اقدام به تیراندازی در یک خانه کرده و بعد از آن به سمت یک مرکز درمانی در همان نزدیکی رفته و به روی حاضران آتش گشوده است. در هر دو مکان آتش‌سوزی رخ داد اما اندکی بعد مهار شد.
 
مسئولان هلندی اندکی قبل‌تر اعلام کرده بودند مردی که لباس نظامی به تن داشته با یک سلاح به سمت یک کلاس درس در بیمارستان دانشگاه حمله کرده و یک نفر را زخمی کرده است.
 
پلیس گفته یک مرد ۳۲ ساله را دستگیر کرده است. به گفته پلیس او مظنون به انجام هر دو عملیات تیراندازی است. مسئولان هلند احتمال دست داشتن چند ضارب در این حادثه را رد کرده‌اند. مسئولان هلند هنوز به انگیزه ضارب از این تیراندازی اشاره نکرده‌اند.
 
مرکز درمانی «اراسموس» در شبکه‌های اجتماعی از مردم خواسته به این بیمارستان نروند.
 
خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشته در سال جاری میلادی موارد متعددی از انفجارهای کوچک در منازل و کسب‌ و کارها گزارش شده که عاملان آنها معمولا گروه‌های تبهکار رقیب بوده‌اند.
 
انتهای پیام/