هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 1 مرداد 1403
ساعت 08:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 5 مهر 1402 ساعت 17:55
چهارشنبه 5 مهر 1402 17:52 ساعت
2023-9-27 17:55:00
شناسه خبر : 371656
رهبر انصارالله یمن خاطر نشان کرد: بر ایستادن خود در کنار ملت فلسطین و محور مقاومت و تلاش برای آزادسازی فلسطین و مسجدالاقصی تاکید می‌کنیم.
رهبر انصارالله یمن خاطر نشان کرد: بر ایستادن خود در کنار ملت فلسطین و محور مقاومت و تلاش برای آزادسازی فلسطین و مسجدالاقصی تاکید می‌کنیم.
گروه بین الملل - رجانیوز: رهبر انصارالله یمن خاطر نشان کرد: بر ایستادن خود در کنار ملت فلسطین و محور مقاومت و تلاش برای آزادسازی فلسطین و مسجدالاقصی تاکید می‌کنیم.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، سیدعبدالملک الحوثی رهبر  انصارالله یمن در  جشن باشکوه صدها هزار یمنی به مناسبت سالگرد ولادت باسعادت پیامبر اسلام(ص) گفت: لابی یهودی صهیونیستی و دنباله روهای آن و در راس آنها آمریکا و اسرائیل علیه ارزشهای فطری جنگ به راه انداخته اند و جنایت همجنسگرایی را ترویج می کنند و حتی به تبلیغ رابطه انسان با سگ و گربه بیشتر از رابطه آن با خانواده اش می پردازند.
 
الحوثی خاطر نشان کرد تبلیغ انحراف جنسی(همجنسگرایی) که سازمان ملل، آمریکا، اسرائیل و نظام های اروپایی آن را پذیرفته و تبلیغ می کنند، تلاشی در راستای فروپاشی جامعه بشری و گرفتن کرامت انسانی از انسان با هدف سلطه بر اوست.
 
رهبر انصارالله با اشاره به ادامه شرارتها و فسادافکنی آمریکا و اسرائیل و دنباله روهای آنها به سرکردگی لابی صهیونیسم جهانی بر اهمیت آگاه سازی ملتها برای عمل به مسئولیت خود در مقابله با این هجمه آشکار تاکید کرد.
 
الحوثی خاطر نشان کردشاهد خصومت و  دشمنی آشکار و علنی آمریکا و اسرائیل با اسلام هستیم و به همین سبب مسلمانان باید به مقابله با آنها بپردازند.
 
وی افزود بزرگداشت سالروز میلاد شریف نبوی(ص) بر پایبندی آنها به رسالت اسلامی و قرآن کریم و رسول اکرم(ص) تاکید دارد.
 
رهبر  انصارالله تصریح کرد ملت یمن از دهه ها ظلم و نبود طرح متمدنانه به سبب دخالت دشمنان خارجی رنج کشیده اند.
 
وی گفت هدف از تجاوز به یمن این بود که مردم را از داشتن طرح انسانی منع کرده و یمن را تحت بند هفتم منشور سازمان ملل(که مجوز دخالت نظامی را صادر می کند) قرار می دهد.
 
الحوثی گفت : دشمنان یمن در شرایط فعلی و اشغال بخشهایی از خاک یمن برای تجزیه و جداسازی بخشهای دیگری از آن تلاش می کنند.
 
وی افزود بر پایبندی خود به شراکت ملی و مفهوم شورا و وحدت ملت یمن تاکید کرده و استبداد را نمی پذیریم.
 
الحوثی در  ادامه گفت ائتلاف متجاوزان را نصیحت می کنم، تجاوز و تعدی به ملت یمن و محاصره آنها را پایان داده و از سیطره بر ثروتهای نفتی دست بردارد.
 
رهبر انصارالله تاکید کرد ادامه جنگ و اشغالگری و محاصره قطعا به زیان  ائتلاف متجاوزان خواهد بود، این ائتلاف باید به تلاشهای صلح که سلطان نشین عمان انجام می دهد، تن در دهد.
 
الحوثی در ادامه تصریح کردپک بر ایستادن خود در کنار ملت فلسطین و محور مقاومت و تلاش برای آزادسازی فلسطین و مسجدالاقصی تاکید می کنیم.


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home