هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 مهر 1402 ساعت 13:40
يكشنبه 2 مهر 1402 12:08 ساعت
2023-9-24 13:40:45
شناسه خبر : 371627
پلیس راهور فراجا در پی انتشار فیلمی از پرتاب باتوم توسط یکی از مامورین راهور تهران بزرگ اطلاعیه‌ای صادر کرد.
پلیس راهور فراجا در پی انتشار فیلمی از پرتاب باتوم توسط یکی از مامورین راهور تهران بزرگ اطلاعیه‌ای صادر کرد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: پلیس راهور فراجا در پی انتشار فیلمی از پرتاب باتوم توسط یکی از مامورین راهور تهران بزرگ اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از پلیس، در پی انتشار فیلمی از برخورد یکی از کارکنان پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با راکب موتور سیکلت، بلافاصله پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا دستور ویژه‌ای برای بررسی دقیق زمان و مکان وقوع وشناسایی متخلف یا متخلفین صادر کرد.
 
طبق اطلاعیه پلیس راهور بررسی‌های اولیه نشان داد که موتور سیکلت سنگین فاقد پلاک بوده و راکب متخلف موتورسیکلت نه تنها به ایست مامور توجهی نکرده بلکه با حرکات نامتعارف موجب اخلال در نظم عبور ومرور وآسایش شهروندان حاضر در معابر عمومی گردیده است و متاسفانه مامور حاضر در صحنه برای متوقف نمودن موتور سوار متخلف و هنجار شکن مبادرت به اقدام نامتعارف (پرتاب باتوم) کرده است.
 
پلیس راهور اعلام کرد که ضمن پایبندی و تاکید بر اجرای دقیق قانون، و برخورد قانونی با متخلفین، نه تنها به هیچ عنوان اینگونه رفتار‌های غیرمتعارف را تایید نمی‌نماید بلکه قطعاً با مامور و راکب متخلف برابر ضوابط برخورد قانونی خواهد نمود و تمام تلاش خود را بکار می‌بندد تا مانع تکرار این نوع رفتار‌های نامتعارف گردد.