هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 2 مهر 1402 ساعت 12:40
يكشنبه 2 مهر 1402 12:08 ساعت
2023-9-24 12:40:41
شناسه خبر : 371620
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:در انتقام خون حاج قاسم مصمم هستیم و ملت ایران انتقام خواهد گرفت.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:در انتقام خون حاج قاسم مصمم هستیم و ملت ایران انتقام خواهد گرفت.
گروه سیاسی - رجانیوز: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:در انتقام خون حاج قاسم مصمم هستیم و ملت ایران انتقام خواهد گرفت.
 
به گزارش  رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی شب گذشته در هشتمین اجلاس مجاهدان در غربت که در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد اظهار داشت: آمریکا و صهیونیست‌ها از ۴۴ سال شکست مداوم در مقابل ایران اسلامی درس نگرفتند؛ البته آمریکا و صهیونیست‌ها نخواستند درس بگیرند لذا باید بدانند پیروزی برای آن‌ها در کار نیست.
 
وی افزود: سران کشور‌های غربی به انقلاب اسلامی نسبت دروغ دادند و رئیس جمهور آمریکا هم پیام داد که فلان روز حرکت کنید، اما کسی در ایران به آن‌ها جواب نداد حتی فریب‌خوردگان داخلی هم فهمیدند که سران غرب دروغگو هستند.
 
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: سرنوشت خود را به صهیونیست‌ها گره نزنید؛ اگر عراق را و بقیه منطقه را ترک نکنید همان گونه که از افغانستان فرار کردید از سایر کشور‌های منطقه هم فرار خواهید کرد.
 
سردار نقدی تصریح کرد: صهیونیست‌ها نیز باید بدانند جای آن‌ها فلسطین نیست؛ تاکنون هر آنچه انقلاب اسلامی خواست انجام شد و هر چه آمریکا خواست انجام نشد بنابراین صهیونیست‌ها بدانند که فلسطین را از آن‌ها پس خواهیم گرفت.
 
وی عنوان کرد: حرکتی که مجاهدان گمنام در گوشه و کنار دنیا آغاز کردند، نفوس دنیا را پشت سر جمهوری اسلامی قرار دادند. دشمنان ملت ایران در روز آزمایش بزرگ، عظمت و قدرت ایران را خواهند دید و درخواهند یافت که انقلاب اسلامی چه یارگیری کرده و چه قدرتی دارد.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آنچه جبهه مقاومت را در مقابل استکبار پیروز کرده جهاد مبتنی بر اخلاص و پاکی و صداقت مجاهدان گمنام است؛ در انتقام خون حاج قاسم مصمم هستیم و ملت ایران انتقام خواهد گرفت تا بساط و پایگاه‌ها را جمع کنند و از منطقه بروند.
 
وی ادامه داد: به اندازه انگشت دست علیه چین و روسیه به عنوان رقبای اصلی آمریکا رسانه درست نشده است تا به زبان چینی یا روسی افکار عمومی مردم آن‌ها را علیه نظام خود بشورانند، اما دستکم ۳۰۰ رسانه علیه انقلاب اسلامی فعال است.
 
سردار نقدی خاطرنشان کرد: ۱۰۰ شبکه رادیویی و ۲۰۰ شبکه تلویزیونی به زبان فارسی با هدف زمین زدن ملت ایران ایجاد شده که شبانه روز علیه انقلاب فعال هستند غافل از اینکه آنچه ما را پیروز کرده صداقت راستی و اخلاص است و حرکت رسانه‌ای مبتنی بر دروغ نیست.
 
سید عیسی نقش سرمایه سازی را برای انقلاب و مقاومت ایفا کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان، نماینده، ولی فقیه در بنیاد شهید، نیز به ویژگی‌های شخصیتی و اخلاقی سید عیسی طباطبایی اشاره کرد و اظهار داشت: این شخصیت بزرگوار خدمات بسیاری را برای اسلام و انقلاب ارائه داده است، اما ناشناخته ماند. سیدعیسی ابعاد مختلف شخصیتی فراوانی دارد، وی نقش موثری در ارتباط با حزب الله، مقاومت و همچنین فلسطین ایفا کرد.
 
وی در ادامه به نقش سید عیسی در نجف، جماران و بنیاد شهید اشاره کرد و افزود: وجه مشترک این سه نقطه تعهد و تقوا، عشق به اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، پیوند با قرآن، پیروی از ولایت فقیه، عشق به امام، همچنین‌ثبات قدم در مسیر و بدون فراز و نشیب بود.
 
نماینده، ولی فقیه در بنیاد شهید، دیگر ویژگی سید عیسی طباطبایی را اینگونه توصیف کرد: سرتاسر زندگی او ذکر و یاد خدا و دعا بود، او هر ۵ روز یک جز قرآن را تلاوت می‌کرد و برخی از ایام خاص در روز کل قرآن را ختم می‌کرد.
 
وی شاخص اصلی سید عیسی در ارتباطات و تشکل‌ها را امام راحل (ره) ذکر کرد و گفت: سید عیسی حلقه وصل امام با روحانیون لبنان و همچنین وی محور اصلی ارسال وجوهات به دفتر امام از لبنان بود. در واقع صندوق بیت المال که به لطف امام‌خمینی (ره) و همت سید عیسی شکل گرفت گره گشای بسیاری از مردم لبنان بود.
 
‌رحیمیان تصریح کرد: سید عیسی موسس بنیاد شهید در لبنان بود که به گفته سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله در جریان مقاومت نقش کلیدی ایفا کرده است.
 
وی به خدمات سید عیسی در حوزه سلامت و درمان اشاره و تصریح کرد: وی بیمارستان رسور اعظم (ص) در لبنان احیا کرد و این بیمارستان به لحاظ مدیریت خدمات و تجهیزات رتبه نخست را در مجمع لبنان کسب کرد.
 
نماینده، ولی فقیه در بنیاد شهید، خاطر نشان کرد: ابتکارات تلاش‌های شبانه روزی و اخلاص سید عیسی در تمامی عرصه‌ها نقش سرمایه سازی را برای انقلاب و مقاومت ایفا کرده است.
 
اهمیت مقاومت و نقش آن در شکل‌گیری تمدن بزرگ اسلامی
دبیرکل هشتمین اجلاسیه مجاهدان در غربت نیز در ادامه این مراسم به اهمیت مقاومت و نقش آن در شکل‌گیری تمدن بزرگ اسلامی اشاره کرد و گفت: این اجلاسیه هفت سال در استان سمنان باشکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد و در دوره هفتم پیشنهاد شد تا هشتمین اجلاس در کنار امام هشتم (ع) برگزار شود.
 
سردار محمد تهرانی مقدم تصریح کرد: در دیداری که آیت‌الله کشمیری با سیدحسن نصرالله داشت، عنوان کردند آینده مقاومت به جایی می‌رسد که به تمدن بزرگ اسلامی نزدیک خواهید شد. مقاومت جبهه به جبهه و پله پله تا تمدن بزرگ اسلامی پیش خواهد رفت تا ظهور امام زمان (عج) و حکومت ایشان بر جهان محقق شود. تا جایی که سخن رهبری مبنی بر نابودی اسرائیل تحقق یابد.