هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 مهر 1402
ساعت 06:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 شهريور 1402 ساعت 14:56
يكشنبه 26 شهريور 1402 14:27 ساعت
2023-9-17 14:56:30
شناسه خبر : 371527
همزمان با فرار یک زندانی از مرکز درمانی، مأمورانی که وظیفه مراقبت از او را برعهده داشتند، بازداشت شدند.
همزمان با فرار یک زندانی از مرکز درمانی، مأمورانی که وظیفه مراقبت از او را برعهده داشتند، بازداشت شدند.
گروه اجتماعی - رجانیوز: همزمان با فرار یک زندانی از مرکز درمانی، مأمورانی که وظیفه مراقبت از او را برعهده داشتند، بازداشت شدند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایران، پس از فرار یکی از محکومان اقتصادی هنگام اعزام به مراکز درمانی، روابط‌ عمومی سازمان زندان‌ها با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: زندانی به نام علیرضا شهمیری که بر اساس دستور پزشک به مراکز درمانی خارج از زندان اعزام شد با استفاده از غفلت مأموران همراه موفق به فرار شده است.
 
در این باره ضمن انجام اقدامات قضایی و اطلاعاتی برای دستگیری این زندانی، مأموران متخلف نیز به‌دلیل اهمال در انجام وظیفه تحت پیگرد قانونی و در بازداشت به سر می‌برند. هرچند طبق روال همیشگی رسانه‌های معاند با قصه‌سرایی و ارائه اطلاعات غلط سعی در تحریف افکار عمومی و برداشت‌های مغرضانه از این مسأله دارند که اعلام می‌دارد مسائل حاشیه‌ای مطرح شده در این خصوص تماماً کذب و با هدف برهم زدن افکار عمومی است.
 
 
 رسانه‌های فارسی‌زبان خارج‌نشین در یک داستان‌سرایی اعلام کردند که شهمیری طی یک برنامه تعیین شده و با هماهنگی یکی از مسئولان زندان اوین موفق به فرار شده است.
 
 گفته می‌شود؛ علیرضا شهمیری روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ برای مداوای دندان به دندانپزشکی اعزام و با فریب مأمور همراهش موفق به فرار شد.
 
او از متهمان اقتصادی است که سال ۱۳۹۲ به ‌اتهام اخلال عمده و کلان در نظام اقتصادی از طریق قاچاق ارز بازداشت شد. او همچنین به پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان جریمه نقدی هم محکوم شده بود.


7
پسندیدم